Nefrologijos klinika

Klinikos vadovė prof. Inga Arūnė Bumblytė
Eivenių g. 2
Kaunas LT-50161
Tel. +37037326336
El. paštas nefrologijos.klinika@kaunoklinikos.lt 
Registracija
Pacientai gydytojo konsultacijai registruojami tik pateikus asmens kodą.

+37037326256 arba +37037326068
https://ipr.esveikata.lt

Kauno klinikų Nefrologijos klinika turi didžiausią dializių centrą bei didžiausią specialistų-nefrologų pedagoginio ir mokslinio personalo potencialą (12 mokslų daktarų, 4 doktorantai) Baltijos šalyse. Lietuvoje – tai pirmoji stacionarinė įstaiga, kurioje tiek nefrologijos, tiek klinikinės toksikologijos tarnybose yra įdiegtas europietiškas darbo organizavimo modelis. Kauno regione – tai vienintelė nefrologijos tarnyba, veikianti visa parą (24 val. 7 dienas per savaitę). Čia dirbantys nefrologai specializuojasi intin sudėtingose srityse, kaip retos inkstų ligos (Fabry liga, trombotinės mikroangiopatijos, Alporto liga ir kitos). Taip pat konsultuoja ir gydo, esant sunkiai hipertenzijai.

Nefrologijos klinikoje atliekamos inkstų transplantacijos iš mirusių ir gyvų donorų (viso vidutiniškai 38 per metus), ruošiami pacientai transplantacijai. Nefrologijos klinika teikia visų rūšių pakaitinę inkstų terapiją. Čia įdiegtos moderniausios pakaitinės inkstų terapijos technologijos, atitinkančios visus dializės kokybės reikalavimus, atliekamos ilgos trukmės pakaitinės inkstų terapijos procedūros, hemodiafiltracijos su tiesiogine pakaitinio tirpalo gamyba, peritoninės dializės. Per metus atliekama daugiau nei 18.000 įvairių hemodializės procedūrų. Yra galimybė atlikti visų rūšių gydomąsias aferezes (imtinai iki didelės apimties ir selektyviųjų aferezių). Plazmaferezių atliekama apie 3000 per metus.

Nefrologijos skyriuje kasmet gydoma daugiau negu 1300 ligonių, iš kurių didžioji dalis dėl staiga pablogėjusios inkstų funkcijos. Skyriuje atliekama daugiau negu 100 inkstų diagnostinių biopsijų, gydomi sudėtingiausi pacientai, tarp jų tuoj po inkstų transplantacijų, taikomas patogenetinis autoimuninių inkstų ligų gydymas, pacientai ruošiami pakaitinei inkstų terapijai.

NEFROLOGIJOS KLINIKA
Klinikos vadovė prof. Inga Arūnė Bumblytė
Tel. +37037326189 
El. p. inga.bumblyte@kaunoklinikos.lt

Registracija pas gydytoją nefrologą
Pacientai gydytojo konsultacijai registruojami tik pateikus asmens kodą.

Tel. +370373236256 arba +37037326068 
https://ipr.esveikata.lt

Sekretorė Jolanta Zykienė
Tel. +37037326990

Detoksikacijos skyrius
Tel. +37037326545 

Nefrologijos skyrius
Tel. +37037326336

Administratorė Lina Santockienė
Tel. +37037326545
El. p. lina.santockiene@kaunoklinikos.lt

Administratorė Lina Vaitasė
Tel. +37037327130
El. p. lina.vaitase@kaunoklinikos.lt

Administratorė Rūta Golubickienė
Tel. +37037327130
El. p. ruta.golubickiene@kaunoklinikos.lt

Nefrologijos klinikoje veikia Nefrologijos ir Detoksikacijos skyriai, Inkstų transplantacijos sektorius, Klinikinės nefrologijos ir rezistentinės arterinės hipertenzijos sektorius, Urgentinės inkstų patologijos sektorius, Dializių sektorius. 

Nefrologijos skyrius

Nefrologijos skyriuje yra 42 stacionarinės lovos. Per metus gydoma daugiau negu 1300 pacientų iš visos Lietuvos, sergančių inkstų ir šlapimo takų ligomis bei apsinuodijusių įvairiomis toksinėmis medžiagomis. Klinikos personalas turi didelę patirtį gydant autoimunines inkstų ligas (glomerulonefritus, vaskulitus), sunkiai kontroliuojamą hipertenziją, ūminį ir lėtinį inkstų nepakankamumą. Diagnozei nustatyti atliekainkstų biopsijas. Bendradarbiauja su hematologais, diagnozuoja ir gydo sergančius mielomine liga su inkstų pažeidimu.

Skyriaus vadovė doc. Asta Stankuvienė
Tel. +37037326593
El. p. asta.stankuviene@kaunoklinikos.lt

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė
Paulina Palubeckienė
Tel. +37037327154 
El. p. paulina.palubeckiene@kaunoklinikos.lt

Detoksikacijos skyrius

Skyriuje įdiegtos moderniausios pakaitinės inkstų terapijos technologijos, atitinkančios visus dializės kokybės reikalavimus, atliekamos ilgos trukmės pakaitinės inkstų terapijos procedūros, hemodiafiltracijos su tiesiogine pakaitinio tirpalo gamyba, peritoninės dializės. Įvairiapusės inkstų pakaitinės terapijos procedūrų galimybės išnaudojamos sunkiausiems intensyvios terapijos skyriuose gydomiems pacientams. Nesant galimybės suformuoti arterioveninių jungčių hemodializėms atlikti lėtine inkstų liga sergantiems pacientams, detoksikacijos skyriuje implantuojami ilgalaikiai tuneliuoti kateteriai, skirti hemodializei.

Detoksikacijos skyriaus vadovė prof. dr. Edita Žiginskienė
Tel. +37037703445
El. p. edita.ziginskiene@kaunoklinikos.lt

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Ona Paškevičienė
Tel. +37037326394
El. p. ona.paskeviciene@kaunoklinikos.lt

Skyrius susideda iš dviejų padalinių: dializių, klinikinės toksikologijos ir gydomųjų aferezių. Skyriaus sudėtyje yra dializių sektorius. Dializių sektoriuje yra 35 dializės vietos, kur atliekamos įvairios dializės procedūros sergantiems sunkiu lėtiniu ir ūminiu inkstų nepakankamumu bei apsinuodijusiems pacientams. 

Dializių sektoriaus vadovė prof. dr. Edita Žiginskienė
Tel. +37037703445
El. p. edita.ziginskiene@kaunoklinikos.lt

Dializių sektoriaus tel.: +37037326545, +37037326459

Klinikinės toksikologijos ir gydomųjų aferezių poskyryje yra galimybė atlikti visų rūšių gydomąsias aferezes. Atliekamos plazmaferezės, eritraferezės, trombocitaferezės, leukaferezės, selektyviosios aferezės, kraujodaros kamieninių ląstelių surinkimas autologinei transplantacijai. Poskyryje dirba klinikinės toksikologijos gydytojai, kurie dalyvauja atliekant minėtas gydomąsias aferezes, gydo apsinuodijusius pacientus nefrologijos skyriuje, konsultuoja pacientus kituose Kauno klinikų skyriuose.
Klinikinės toksikologijos ir gydomųjų aferezių padalinio tel. +37037326528

Nefrologijos klinikos sektoriai: 

Inkstų transplantacijos sektorius

Inkstų transplantacijos sektoriuje atliekamos inkstų transplantacijos iš gyvo ir mirusio donoro. Bendradarbiaujant su klinikinės laboratorijos gydytojais, atliekame detalius imunologinius tyrimus, tokiu būdu užkirsdami kelią atmetimo reakcijoms. Patyrę urologai užtikrina sėkmingą organo įsodinimą net ir itin sudėtingais atvejais. Skubi nefrologinė pagalba transplantuotiems pacientams teikiama 24 val. per parą. Gydomi transplantuoti pacientai dėl komplikacijų susijusių su imunosupresija: citomegaloviruso injekcijos, poliomaviruso sukeltų pažeidimų ir kt. Atliekamos planinės ir skubios transplantutoto inksto biopsijos. Taikant pažangiausius tyrimo metodus atliekamas gyvo donoro ištyrimas prieš numatomą inksto donaciją, o esant keliems potencialiems donorams, parenkamas tinkamiausias kandidatas. Ambulatoriškai Kauno klinikų konsultacinėje poliklinikoje konsultuojami pacientai prieš įtraukiant į laukiančiųjų inksto transplantacijos sąrašą, stebimi recipientai po inksto transplantacijos, gyvi donorai prieš ir po inksto donorystės.

Inkstų transplantacijos sektoriaus vadovė doc. Rūta Vaičiūnienė
Tel. +37037787462
El. p.: ruta.vaiciuniene@kaunoklinikos.lt

Klinikinės nefrologijos ir rezistentinės arterinės hipertenzijos sektorius

Klinikinės nefrologijos ir rezistentiškos gydymui arterinės hipertenzijos sektoriuje (ambulatoriškai ir stacionare) tiriami ir gydomi pacientai, sergantys pirminėmis ir antrinėmis glomerulopatijomis (glomerulonefritais, vaskulitu, diabetine nefropatija, amiloidoze), tubulointersticinėmis ligomis (ūminiu ir lėtiniu pielonefritu, podagriniu nefritu, mielomine nefropatija, ūminiu ir lėtiniu įvairios etiologijos intersticiniu nefritu), inkstų akmenlige, kraujagyslinėmis inkstų ligomis (hipertenzine ir išemine nefropatija), pirmine ir antrine (inkstine, renovaskuline) arterine hipertenzija ir kitomis ligomis. Inkstų ligų diagnostikai naudojami šiuolaikiniai modernūs laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai (imunologiniai kraujo žymenys, bakteriologiniai pasėliai, inkstų akmenų cheminės sudėties analizė, inkstų ultragarsas ir doplerografija, intraveninės ir apžvalginės urogramos, dinaminė inkstų scintigrafija, inkstų kompiuterinė tomografija ir/ar angiografija, inkstų magnetinis rezonansas ir/ar angiografija, inkstų angiografija), atliekamos natyvinio inksto biopsijos. Hipertenzijos diagnostikai, gydymo efektyvumo įvertinimui atliekamas paros arterinio kraujo spaudimo monitoravimo tyrimas, tiriamos renino ir aldosterono koncentracijos veniniame kraujyje bei selektyviai inkstų (esant indikacijoms) veniniame kraujyje.
Didelį dėmesį skiriame sergantiems retomis inkstų ligomis (Fabry liga, tuberozine skleroze, trombotinėmis mikroangiopatijomis ir kitomis), paveldimomis inkstų ligomis (Alporto sindromu, plonų membranų liga, policistoze). Įtarus paveldimą inkstų ligą, pacientus konsultuoja gydytojas genetikas, atliekami genetiniai tyrimai dėl Fabry ligos, tuberozinės sklerozės.

Klinikinės nefrologijos ir rezistentinės arterinės hipertenzijos sektoriaus vadovė
Prof. Inga Skarupskienė
Tel. +37037787461
El. p. inga.skarupskiene@kaunoklinikos.lt

Urgentinės inkstų patologijos sektorius

Urgentinės inkstų patologijos sektoriuje gydomi pacientai, stacionarizuoti būtinajai pagalbai dėl lėtinio paūmėjusio ar ūminio inksto nepakankamumo, pakaitinės inkstų terapijos ar jos prieigos komplikacijų. Taikant pažangiausius radiologinius tyrimo metodus ir intervencinės medicinos pasiekimus yra suformuojamos ir koreguojamos ypač sudėtingos kraujagyslinės jungtys hemodializei, implantuojami nuolatiniai kateteriai pakaitinės inkstų terapijos taikymui. Gydomi pacientai, sergantys sunkia hospitaline infekcija, sepsiu, apsinuodiję įvairiomis toksinėmis medžiagomis.

Urgentinės inkstų patologijos sektoriaus vadovė
Doc. Asta Stankuvienė
Tel. +37037326593
El. p. asta.stankuviene@kaunoklinikos.lt

Nefrologijos klinika bendradarbiauja su kolegomis nefrologais iš įvairių pasaulio šalių, klinikos gydytojai yra daugelio tarptautinių nefrologijos organizacijų nariai.
Nefrologijos klinika dalyvauja Tarptautinės nefrologų asociacijos „Seserinių inkstų centrų“ programoje (Sister Renal Centres). Mūsų klinikos nefrologai patirties sėmėsi Gento (Belgija) Universitetinės ligoninės Nefrologijos klinikoje. Po LSMU ir Gento universiteto Nefrologijos klinikų bendradarbiavimo dešimtmečio 2007 m. Pasauliniame Nefrologijos kongrese Rio de Žaneire LSMU Nefrologijos klinika buvo apdovanota Tarptautinės nefrologų asociacijos (ISN) pagrindiniu prizu už sėkmingiausiai vykdytą „Seserinių inkstų centrų“ programą.
Nuo 2010 iki 2015 m. pagal tą pačią tarptautinę „Inkstų seserų centrų“ programą Nefrologijos klinika tapo mentoriu kolegoms nefrologams iš Bresto (Baltarusija) srities ligoninės. Nuo 2016 m. įkurta nauja seserų trio: Kaunas–Brestas–Luckas (Ukraina). Nuo 2016 m. LSMU Nefrologijos klinikoje kasmet du kartus per metus atvyksta kolegų iš Bresto ir Lucko stažuotėms, o mūsų klinikos nefrologai du kartus per metus vyksta skaityti pranešimų į rengiamas konferencijas nefrologijos, dializės ir transplantacijos temomis Baltarusijoje ir Ukrainoje, taip pat gelbsti kolegoms Breste ir Lucke vykdant mokslinį darbą. Tikslas – padėti vystyti nefrologijos tarnybą Lucke (Ukrainoje).
Klinikos gydytojai ruošia ir skaito pranešimus Lietuvos ir užsienio šalių konferencijose, nuolat rengiami ir publikuojami straipsniai citavimo indeksus turinčiuose žurnaluose, kasmet yra organizuojamos mokslinės praktinės konferencijos įvairiomis aktualiomis nefrologijos temomis, neretai lektoriais pakviečiami pasaulinio garso nefrologai.

Nefrologijos klinika dalyvauja 2 tarptautiniuose multicentriniuose tyrimuose:

„Metų laiko ir geografinės platumos įtaka vitamino D sistemos reguliavimui sveikiems asmenims“ Tyrimas pradėtas 2015 m. pavasarį. Tyrimas vyksta 5 centruose, esančiuose išilgai 24-osios rytų lygiagretės, Šiaurės pusrutulyje: Odensė (Danija), Kaunas (Lietuva), Sofija (Bulgarija), Atėnai (Graikija) ir Tampere (Suomija).
„Inkstų ligų ir lėtinio inkstų nepakankamumo komplikacijų išaiškinimo ir jų prevencijos galimybių bei gydymo optimizavimo tyrimo programa - Dializės pradžios tyrimas“ (Danija, Švedija, Suomija, Estija, Latvija, Lietuva).

2013 m. Kauno klinikose pradėta diegti Elektroninė pacientų informavimo sistema (EPIS), kurios informacijos kūrime ir sklaidoje aktyviai dalyvauja Nefrologijos klinikos gydytojai.

Pedagoginį darbą nefrologijos klinikoje dirba 12 nefrologų ir 4 klinikiniai toksikologai. Dėstytojai skaito paskaitas ir veda praktikos darbus Lietuvos ir užsienio šalių MF V kurso studentams modulyje „Virškinimo sistemos, inkstų ir šlapimo takų patologija, klinikinė toksikologija“. Inkstų ligas ir toksikologiją kasmetstudijuoja daugiau kaip 300 studentų (30-34 studentų grupės).
Nefrologijos klinikoje taip pat vykdomos pasirenkamųjų ciklų programos MF VI kurso studentams: „Grėsmingos būklės nefrologijoje ir klinikinėje toksikologijoje“, ir „Jatrogeniniai inkstų pažeidimai“, kuriose studijuoja MF VI kurso studentai, besidomintys nefrologija, toksikologija bei pageidaujantys gilinti savo žinias šiose srityse.
Podiplominės studijos klinikoje vykdomos dviejose rezidentūrų programose: nefrologijos ir klinikinės toksikologijos. Nefrologijos rezidentūros trukmė yra 4 metai, klinikinės toksikologijos – 3 metai. Nuo 1996 m. nefrologijos rezidentūros studijas baigė 52, klinikinės toksikologijos – 7 gydytojai. Šiuo metu nefrologijos rezidentūroje studijuoja 5 gydytojai rezidentai.
Klinikos dėstytojai dalyvauja vidaus ligų bei urologijos rezidentūros studijų programose ir yra atsakingi už nefrologijos studijoms skirtus ciklus. Organizuojamas nefrologijos ir klinikinės toksikologijos ciklas Skubios pagalbos gydytojo rezidentūros studijų programoje.

Studijų administratorė ir klinikos administratorė Lina Vaitasė
Tel. +37037327130
El. p. lina.vaitase@lsmuni.lt

Pedagoginis klinikos personalas: 

 • Prof. Inga Arūnė Bumblytė
 • Prof. Edita Žiginskienė
 • Prof. Inga Skarupskienė
 • Doc. Rūta Vaičiūnienė
 • Doc. Asta Stankuvienė
 • Lekt. Neda Kušleikaitė-Pere
 • Lekt. Sondra Kybartienė-Mačiulaitė
 • Lekt. Rūta Lekšienė
 • Lekt. Algirdas Stonys
 • Lekt. Jonas Šurkus
 • Lekt. Eglė Dalinkevičienė
 • Lekt. Kristina Petrulienė
 • Lekt. Alanta Žilinskienė
 • Asist. Irmantė Štramaitytė
 • Asist. Marius Perminas

Klinikos vadovas
Prof. Inga Bumblytė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326189
El. p. inga.bumblyte@kaunoklinikos.lt
Vizituoja nefrologijos skyriaus ligonius, konsultuoja sudėtingais atvejais poliklinikoje.

Skyrių ir sektorių vadovai:

prof. Inga Skarupskienė
Klinikinės nefrologijos ir rezistentiškos gydymui arterinės hipertenzijos sektoriaus vadovė, gydytoja nefrologė
Tel. +37037787461
El. p. inga.skarupskiene@kaunoklinikos.lt
Konsultuoja pacientus dėl sunkiai koreguojamo arterinio kraujospūdžio lėtinio ir/ar ūminio inkstų nepakankamumo. Domėjimosi sritys: sunkiai koreguojama hipertenzija, ūminis inkstų nepakankamumas, retos inkstų ligos.

doc. Asta Stankuvienė
Nefrologijos skyriaus vadovė, gydytoja nefrologė, Urgentinės inkstų patologijos sektoriaus vadovė
Tel. +37037326593
El. p. asta.stankuviene@kaunoklinikos.lt
Vizituoja nefrologijos skyriaus ligonius. Domėjimosi sritys: inkstų transplantacija, autoimuninės inkstų ligos, hipertenzija.

doc. Rūta Vaičiūnienė
Inkstų transplantacijos sektoriaus vadovė, gydytoja nefrologė 
Tel. +37037787462
El. p. ruta.vaiciuniene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritys: inkstų transplantacija, transplantacinė imunologija, sunkiai koreguojama arterinė hipertenzija, hemodializuojamų pacientų volemijos problemos

prof. dr. Edita Žiginskienė
Detoksikacijos skyriaus vadovė, Dializių sektoriaus vadovė, gydytoja nefrologė
Tel. +37037703445
El. p. edita.ziginskiene@kaunoklinikos.lt
Vizituoja detoksikacijos skyriaus ligonius, konsultuoja sudėtingais atvejais dializuojamus pacientus. Domėjimosi sritys – hemodializė, peritoninė dializė.

Gydytojai:

Loreta Aleknienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. loreta.alekniene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: lėtinis inkstų nepakankamumas, jo komplikacijos, gydymas ir prevencija, inkstų pakaitinė terapija, lėtinės inkstų ligos.

Rūta Auglienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. ruta.augliene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: inkstų transplantacija, hemodializė.

Andrejus Bura
Gydytojas nefrologas
Tel. +37037787463, +37037787463
El. p. andrejus.bura@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: inkstų transplantacija.

dr. Eglė Dalinkevičienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. asta.burciuviene@kaunoklinikos.lt
Konsultuoja poliklinikoje dėl/po inkstų transplantacijos bei donorystės.

Saulius Gražulis
Gydytojas nefrologas
Tel. +37037326336
El. p. saulius.gražulis@kaunoklinikos.lt
Pakaitinė inkstų terapija (dializė),intervencinė nefrologija. Domėjimosi sritis – naujų pakaitinės inkstų terapijos metodų įdiegimas į klinikinę praktiką (nuolatinės hemofiltracijos modifikacijos, masyvios izoliuotos ultrafiltracijos, kombinuoti metodai), nuolatinių hemodializės tuneliuotų kateterių implantavimas ir priežiūra.

Agnė Gryguc
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. agne.gryguc@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: ūminis ir lėtinis inkstų nepakankamumas.

Rūta Lekšienė
Gydytoja klinikinė toksikologė
Tel. +37037326528
El. p. ruta.leksiene@kaunoklinikos.lt
Konsultuoja ir stacionare gydo pacientus dėl ūmių apsinuodijimų. Domėjimosi sritis: klinikinė toksikologija, augalų ir gyvūnų ir kitų egzotinių veiksnių sukelti apsinuodijimai.

Prof. Romaldas Mačiulaitis
Gydytojas nefrologas
Tel. +37037326545
El. p. romaci11@gmail.com
Pagrindinė domėjimosi sritis – vaistų farmakokinetika esant sutrikusiai inkstų funkcijai bei įvairiems pakaitinės inkstų terapijos būdams (intermituojančiai bei ilgos trukmės pakaitinei terapijai), netinkamo vartojimo prevencija, ankstyva diagnostika ir korekcija.

Dr. Sondra Kybartienė-Mačiulaitė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. sondra.kybartiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: arterioveninių jungčių dializuojamiems pacientams formavimas, komplikacijų ankstyva diagnostika ir gydymas.

Rima Maslauskienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. rima.maslauskiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritys: pacientai po inksto transplantacijos, pacientai sergantys lėtine inkstų liga, hipertenzija.

dr. Neda Kušleikaitė-Pere
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. neda.kusleikaite@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: nefrozinio/nefritinio sindromų diferencinė diagnostika; hematurijos diferencinė diagnostika; lėtine inkstų liga sergančių pacientų miego sutrikimai, gyvenimo kokybė; peritoninė dializė, pacientų mokymas ikidializiniame laikotarpyje.

Vaida Petrauskienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. vaida.petrauskiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: kalcio-fosforo apykaitos sutrikimai esant lėtiniam inkstų nepakankamumui.

dr. Kristina Petrulienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. kristina.petruliene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: lėtinis inkstų nepakankamumas, anemija.

dr. Loreta Razukevičienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545, +37037787325
El. p. loreta.razukeviciene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – uždegiminės, cistinės, retos inkstų ligos, jų diagnostika ir gydymas. Konsultuoja inkstų uždegiminių ligų, inkstų nepakankamumo ir kitais klausimais.

Lina Santockienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. lina.santockiene@kaunoklinikos.lt
Klinikinis darbas stacionare ir ambulatorinėje klinikos grandyje; Domėjimosi sritis - lėtiniu glomerulonefritu (IgA nefropatija), lėtiniu inkstų funkcijos nepakankamumu sergantys pacientai.

Algirdas Stonys
Gydytojas klinikinis toksikologas
Tel. +37037326528
El. p. algirdas.stonys@kaunoklinikos.lt
Konsultuoja ir stacionare gydo pacientus dėl ūmių apsinuodijimų.

Irmantė Štramaitytė 
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. irmante.stramaityte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis:, hemodialize gydomų pacientų fizinis aktyvumas bei mityba

Jonas Šurkus
Gydytojas klinikinis toksikologas
Tel. +37037326528
El. p. jonas.surkus@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis: ūminiai apsinuodijimai, gydomosios aferezės.

Dr. Alanta Žilinskienė
Gydytoja nefrologė
Tel. +37037326545
El. p. alanta.zilinskiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – lėtinė inkstų liga (jos priežastys, paplitimas tarp riziką turinčių pacientų, gydomų pirminės sveikatos priežiūros centruose, rizikos veiksnių kontrolė šiems pacientams), inkstų nepakankamumo lėtinimo galimybės, arterinės hipertenzijos priežastys ir gydymas.

Nefrologijos klinika
Registratūros tel. +37037 326068, +37037 326256
Registruotis per sergu.lt - spauskite ant gydytojo pavardės.
Pareigos Medikas Kab. I II III IV V
Gydytojas nefrologasLoreta Aleknienė317 kab.8-13:30(13, 27)8-16:30
Gydytojas nefrologasDr. Eglė Dalinkevičienė325 kab.14-17
Gydytojas nefrologasAsta Janavičienė327 kab.8-178-17 (14, 28d.)
Gydytojas nefrologasDr. Sondra Kybartienė-Mačiulaitė317 kab.14-17 (12, 26d.)
Gydytojas nefrologasJustina Kurganaitė327 kab.8-18:308-18:308-17:30
Gydytojas nefrologasDr. Neda Kušleikaitė325 kab.8-13:308-13:30 (12, 26 d.)8-13:30 (6, 20 d.)8-198-17:30
Gydytojas nefrologasRima Maslauskienė317 kab.8-148-148-14
Gydytojas nefrologasDr. Kristina Petrulienė317 kab.14-17
Gydytojas nefrologasDr. Loreta Razukevičienė327 kab.8-14 (7, 21 d.)
Gydytojas nefrologasLina Santockienė327 kab.14-17 (7, 21 d.)
Gydytojas nefrologasProf. Inga Skarupskienė325 kab.14-16
Gydytojas nefrologasDoc. Asta Stankuvienė317 kab.14-17(13, 27 d/)
Gydytojas nefrologasDoc. Rūta Vaičiūnienė317 kab.14-17 (5, 19d.)
Gydytojas nefrologasProf. Edita Žiginskienė325 kab.14-17
Gydytojas nefrologasDr. Alanta Žilinskienė325 kab.8-13:45(5, 19)8-13:45 (13 d.)

>54  000

chirurginių operacijų

>1 mln.

pacientų apsilankymų

2227

gydytojų

2386

slaugos specialistas

3074

naujagimiai per metus
X