Anesteziologijos klinika

Klinikos vadovas prof. dr. Andrius Macas
Eivenių g. 2
Kaunas LT-50161
El. paštas: anesteziologijos.klinika@kaunoklinikos.lt 

Skausmo gydymo poskyryje (SGP) pacientai gydytojo konsultacijai registruojami tik pateikus asmens kodą.
Registratūros tel.: +37037703370
Registracijai būtinas galiojantis elektroninis siuntimas. 
 

Kauno klinikų Anesteziologijos klinika įkurta 1997 metais. Anesteziologijos klinikos veiklos tikslas – teikti šiuolaikines ir saugias perioperacines-anestezijos, poanestezinės priežiūros ir skausmo gydymo paslaugas grįstas Saugumo anesteziologijoje ir perioperacinėje medicinoje Helsinkio deklaracijos nuostatomis. Klinikoje siekiama mažinti perioperacinio gydymo komplikacijų dažnį, gerinti pacientų gydymo ir gyvenimo kokybę, gerinti darbuotojų darbo aplinką.
Anesteziologijos klinikoje veikia Centrinis anesteziologijos skyrius (CAS) su Poanestezinės priežiūros poskyriu (PAPP) ir Skausmo gydymo poskyriu (SGP), Neurochirurgijos anesteziologijos skyrius, Moters ir vaiko anesteziologijos skyrius, Kauno Klinikų filialo Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir Intensyviosios terapijos skyrius. Anesteziologijos klinikos pagrindu Lietuvoje funkcionuoja Europos anesteziologijos draugijos Edukacijos komiteto Lietuvos regioninis centras.
Anesteziologijos klinika 2014 m. pelnė tarptautinę akreditaciją, o tų pačių metų gegužės 5-6 d. Anesteziologijos klinikos iniciatyva vyko tarptautinės ekspertų grupės iš Europos anesteziologų draugijos (ESA), Europos Anesteziologų Tarybos (EBA) bei Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugijos vizitas. Šio vizito metu buvo siekiama įvertinti anesteziologijos-reanimatologijos rezidentūros programos sąlygas rengti rezidentus tarptautiniu lygmeniu. 2018 metais įvyko pakartotinė akreditacija, buvo įvertinta klinikos pažanga ir pastangos gerinti rezidentų parengimo sąlygas. 
Anesteziologijos klinikoje 2021 metais dirbo 96 specializuoti gydytojai anesteziologai-reanimatologai ir 152 anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos. Klinikoje teikiamos II ir III lygio ambulatorinės ir stacionaro paslaugos, aptarnaujamos 111 darbo vietų.

Kauno klinikų Anesteziologijos klinika (vaizdo įrašas)
 

ANESTEZIOLOGIJOS KLINIKA
Eivenių g. 2
Kaunas, LT-50161
Tel. +37037326221
El. p. anesteziologijos.klinika@kaunoklinikos.lt 

Klinikos vadovas prof. dr. Andrius Macas
Tel. +37037326371
El. p. andrius.macas@kaunoklinikos.lt 

Klinikos slaugos vadovė Daiva Didvalė
Tel. +37037326584
El. p. daiva.didvale@kaunoklinikos.lt 

Klinikos administratorė Inga Tamošiūnienė
Tel. +37037326221
El. p. inga.tamosiuniene@kaunoklinikos.lt 

Klinikos administratorė Kristina Kregždienė
Tel. +37037326221
El. p. kristina.kregzdiene@kaunoklinikos.lt

Klinikos administratorė Aušra Geivelienė
Tel. +37037326322
El. p. ausra.geiveliene@kaunoklinikos.lt

Klinikos administratorė Auksė Majienė
Tel. +37037326322
El. p. aukse.majiene@kaunoklinikos.lt

Diagnostinės procedūros ir tyrimai:

 • Diagnostinės injekcijos (blokados), esant indikacijoms - rentgeno ar ultragarso kontrolėje;
 • intraveniniai medikamentiniai mėginiai.

Chirurginės operacijos/intervencinės procedūros:

 • Trigerinių taškų injekcijos (blokados);
 • injekcijos (blokados) retgeno ar ultragarso kontrolėje (sąnarių, periferinių nervų, nervų rezginių, stuburo epidurinės, facetinių sąnarių, nervinių šaknelių ir kt.);
 • krioabliacinės procedūros;
 • radiodažnuminės procedūros (šiuo metu nėra galimybės teikti dėl techninių kliūčių);
 • medikamentų titravimas į veną automatine švirkštine pompa.

Terapinės paslaugos:

 • Skausmą malšinančių vaistų skyrimas, korekcija vartojant namuose.

Kitos paslaugos:

 • Rekomendacijos detalesniam ištyrimui, kineziterapijai, psichoterapijai.

Anesteziologijos klinikoje veikia Centrinis anesteziologijos skyrius (CAS) su Poanestezinės priežiūros poskyriu (PAPP) ir Skausmo gydymo poskyriu (SGP), Neurochirurgijos anesteziologijos skyrius, Moters ir vaiko anesteziologijos skyrius, Kauno Klinikų filialo Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir Intensyviosios terapijos skyrius.

Centrinis anesteziologijos skyrius 
Centriniame anesteziologijos skyriuje teikiamos specializuotos anesteziologinės paslaugos 11 Kauno klinikų profilinėse klinikose operuojamiems pacientams: Chirurgijos, Veido ir žandikaulių chirurgijos, Ausų, nosies ir gerklės ligų, Gastroenterologijos (Endoskopijų skyriuje), Pulmonologijos (Bronchologijos operacinėje), Urologijos, Onkologijos ir hematologijos, Ortopedijos traumatologijos, Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, Radiologijos (Kompiuterinės tomografijos, MRT tyrimų kabinetuose ir Intervencinės radiologijos skyriaus operacinėse), Lietuvos Oftalmologijos centro (Kauno klinikų Akių ligų klinika).
CAS Skausmo gydymo poskyryje atliekamos skausmą malšinančios procedūros.
Plečiantis įvairiems chirurgijos profiliams, lygiagrečiai buvo tobulinami ir specializuotos anesteziologinės pagalbos metodai, atliekant sudėtingas kepenų, taip pat ir jų transplantacijos, trachėjos ir bronchų, inkstų persodinimo, radikalias rekonstrukcines urologines ir kolorektines, sąnarių endoprotezavimo, mikrochirurgines, klausos grąžinimo operacijas. Per metus Centriniame anesteziologijos skyriuje atliekama daugiau negu 30 000 anestezijų (vaikams ir suaugusiems).
2000 m. Centriniame anesteziologijos skyriuje pirmą kartą Lietuvoje atlikta sėkminga kepenų persodinimo operacija. 2016– aisiais metais atlikta jubiliejinė, 50-toji kepenų transplantacija. Gydytojai anesteziologai-reanimatologai, besispecializuojantys anesteziologijos kepenų chirurgijos srityje nuolat stažuojasi užsienio klinikose ir kompetenciją kelia tarptautinėse konferencijose.

Centrinio anesteziologijos skyriaus vadovas prof. Darius Trepenaitis
Tel. +37037326243
El. p. darius.trepenaitis@kaunoklinikos.lt 

Dubleris dr. Lina Kalibatienė
El. p. lina.kalibatiene@kaunoklinikos.lt 

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Renata Griškevičienė
Tel. +37037326584
El. p. renata.griskeviciene@kaunoklinikos.lt 

Vyr. slaugytojos pavaduotoja Raimonda Kolčinaitė
Tel. +37037323450, +37037326646 
El. p. raimonda.kolcinaite@kaunoklinikos.lt

Centrinio anesteziologijos skyriaus specializuotas Skausmo gydymo poskyris (SGP)
Skausmo gydymo poskyris pradėjo veikti 2001 metais. SGP konsultuojami ir gydomi ligoniai iš visos Lietuvos – daugiausia iš Kauno apskrities dėl skausmo sukelto stuburo ir sąnarių patologijos, sergantys lėtinėmis ligomis, po chirurginių intervencijų, traumų bei sergantys onkologinėmis ligomis. Šiame poskyryje dirba gydytojai anesteziologai-reanimatologai ir gydytojai neurologai, anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos teikia ambulatorinę, konsultacinę ir gydomąją pagalbą pacientams malšinant lėtinį skausmą. 
Per metus SGP konsultuojama ir gydoma daugiau nei 5500 pacientų, o skausmo problema vertinama ir gydoma kompleksiškai. Pirmiausia, patikslinama diagnozė, taikant diagnostinių blokadų metodą. Skausmo gydymui naudojami medikamentiniai ir intervenciniai gydymo būdai. Poskyryje dirbantys gydytojai  profesionaliai dirba su šiuolaikiniais invazinio skausmo malšinimo metodais, atliekant rentgeno ir ultragarso kontrolę. Šių metodų pagalba galima tiksliai pasiekti skausmo impulso skleidėją (taikinį) ir jį paveikti, sušvirkščiant priešuždegiminius vaistus ar nutraukiant nervinių impulsų sklidimą. Skausmo gydymui naudojamos pažangios technologijos: radijo dažnio termokoaguliacija, pulsinė radijo dažnio terapija, krioanalgezija. Planuojama įdiegti itin šiuolaikiškas nuskausminimo technologijas – nugaros smegenų stimuliaciją, intratekalinę opioidų infuziją. 

Vykdančioji Skausmo gydymo poskyrio vadovo funkcijas Liuda Brogienė
Gydytoja anesteziologė reanimatologė
El. p. liuda.brogiene@kaunoklinikos.lt

Moters ir vaiko anesteziologijos skyrius
Moters ir vaiko anesteziologijos skyrius teikia specializuotą anesteziologinę pagalbą 24 valandas per parą dviejuose sektoriuose ir poanestezinės priežiūros poskyryje. 

Moters ir vaiko anesteziologijos skyriaus vadovė doc. Laura Lukošienė
Tel. +37037327039
El. p. laura.lukosiene@kaunoklinikos.lt

Dubleris – Mindaugas Motiejaitis
Tel. +37037327058
El. p. mindaugas.motiejaitis@kaunoklinikos.lt

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Edita Labutienė
Tel. +37037326735
El. p. edita.labutiene@kaunoklinikos.lt 

Akušerijos ginekologijos anesteziologijos sektorius
Akušerijos ginekologijos anesteziologijos sektorius teikia specializuotą anesteziologinę pagalbą Ginekologijos, Akušerijos, Gimdymo ir Krūties chirurgijos skyrių pacientėms. Klinikinis darbas vyksta 10-yje operacinių ir 9-iose gimdyklose, atliekama daugiau nei 6000 anestezijų per metus. Įvairūs gimdymo skausmo malšinimo būdai taikomi apie 70 % gimdyvių, iš jų daugiau nei 65% atliekama epidurinė analgezija. Gimdymo skausmo malšinimui taikomos įvairios centrinės regioninės blokados (epidurinė, spinalinė, kombinuota spinalinė-epidurinė, paciento kontroliuojama epidurinė analgezija) bei kiti šiuolaikiniai analgezijos metodai.
Per metus atliekama apie 1000 cezario pjūvio operacijų, todėl sukaupta didžiulė patirtis teikiant anesteziologinę pagalbą šių operacijų metu. Apie 90 % atvejų taikomos centrinės regioninės blokados. Didelis komandinis dėmesys, viso perioperacinio laikotarpio metu, skiriamas pacientėms, sergančioms sudėtinga akušerine bei ekstragenitaline patologija.
Sėkmingai naudojami šiuolaikiniai bendrosios, regioninės ir kombinuoti anestezijos būdai planinių bei skubių ginekologinių bei krūties operacijų metu. Naudojami naujausi gyvybinių funkcijų ir anestezijos kokybės stebėsenos metodai.
Sektoriaus gydytojai anesteziologai reanimatologai taip pat teikia ambulatorinę anesteziologinę pagalbą Gastroenterologijos klinikos Endoskopijų skyriuje. Per metus atliekama daugiau nei 1000 anestezijų įvairių endoskopinių procedūrų metu. 
Taip pat teikiama ambulatorinė anesteziologinė pagalba naujame moderniame Reprodukcinės medicinos centre, kuriame atliekamos įvairios procedūros, susijusios su dirbtiniu apvaisinimu. 
Pacienčių būklė po anestezijos stebima 6 lovų bendrose poanestetizinės priežiūros palatose, taip pat yra dviejose vienvietėse palatose, skirtose stebėti moters būklę po cezario pjūvio operacijos. Šiose palatose, kartu su paciente, poanesteziniu laikotarpiu būna ir naujagimis su artimaisiais. 
Poanestezinės ir intensyviosios priežiūros paslaugos  kasmet suteikiamos beneik 4000 pacienčių. 
Taikoma gyvybinių funkcijų stebėsena po įvairių chirurginių intervencijų bei teikiama intensyviosios priežiūros paslauga nėščiosioms ir gimdyvėms, sergančioms sunkia ekstragenitaline patologija bei esant kritinėms, su nėštumu ir gimdymu susijusioms, būklėms, akušerinėms komplikacijoms gimdymo metu. 
Skyriuje dirba 17 patyrusių, aukštos kvalifikacijos gydytojų anesteziologų reanimatologų, iš jų 3 biomedicinos mokslų daktarai.
Skyriaus gydytojai aktyviai dalyvauja tarptautiniuose tyrimuose ir projektuose, tobulinimosi kursuose, bei stažuotėse Lietuvoje ir už jos ribų,. Taip pat dalinasi patirtimi su stažuotojais iš kitų šalių.

Akušerijos ir ginekologijos anesteziologijos sektoriaus vadovė dr. Vilda Baliulienė
Tel. +37037327058
El.p. vilda.baliuliene@kaunoklinikos.lt

Vaikų anesteziologijos sektorius
Vaikų anesteziologijos sektorius teikia specializuotą anesteziologinę pagalbą vaikų ir naujagimių operacinėse, tyrimų kabinetuose bei kituose padaliniuose. Klinikinis darbas vyksta trijose šiuolaikiškai įrengtose vaikų chirurgijos klinikos operacinėse bei moderniai atnaujintoje naujagimių operacinėje. Anesteziologinė pagalba taip pat teikiama daugelio tyrimų ir  procedūrų metu: angiografijų, scintigrafijų, kompiuterinės tomografijos, branduolių magnetinio rezonanso, radioterapijos, endoskopijų, taip pat, esant poreikiui ir Vaikų skubiosios pagalbos skyriuje nedidelių intervencijų ar tyrimų metu. 
Vaikų anesteziologijos sektoriuje atliekama bendroji ir regioninė anestezijos. Tobulėjant medicinos technikai bei diagnostinėms galimybėms, taikomos modernios ir saugios pacientui anestezijos metodikos. Sektoriuje taikoma moderni ultragarso kontrolė, atliekant arterijų ir venų paiešką, periferinių nervų blokadas, dirbama su videolaringoskopine, bronchoskopine įranga, pagal poreikį naudojamas išplėstinis paciento monitoravimas, užtikrinamas pacientų pooperacinio skausmo gydymas naudojant įprastus sisteminius metodus, regioninę analgeziją ar periferinius žaizdų kateterius. Po anestezijos pacientų būklė stebima naujai įrengtoje 3 lovų poanestezinės priežiūros palatoje.
Kasmet sektoriaus gydytojai suteikia anesteziologinę pagalbą 3000 - 4000 naujagimių, kūdikių ir vaikų. Dirba 11 – ka patyrusių gydytojų anesteziologų-reanimatologų, iš kurių penki yra biomedicinos mokslų daktarai.
Darbas vaikų anesteziologijos sektoriuje grindžiamas šiuolaikiniu mokslu, įrodymais grįsta medicina ir aukšta gydytojų bei slaugytojų kvalifikacija. Vyksta nuolatinis viso personalo kvalifikacijos kėlimas Lietuvoje ir už jos ribų stažuotėse, kursuose bei konferencijose.

Vaikų anesteziologijos sektoriaus vadovė dr. Ilona Razlevičė
Domėjimosi sritis – naujagimių anestezija ir anestezija už operacinės ribų.
Tel. +37037326553
El. p. ilona.razlevice@kaunoklinikos.lt

Neurochirurgijos anesteziologijos skyrius
Šiame skyriuje dirbantys gydytojai teikia specializuotą anesteziologinę pagalbą Neurochirurgijos klinikoje operuojamiems ligoniams dėl galvos ar stuburo traumų, auglių, kraujagyslių patologijos ir kitų šios srities chirurginių susirgimų. Specialistai teikia pagalbą ir kitų Kauno klinikų profilinių klinikų pacientams, kuriems reikia atlikti diagnostinius tyrimus Neurochirurgijos korpuso KT ir MRT kabinetuose ar diagnostines bei gydomąsias procedūras intervencinės radiologijos operacinėje, gama peilio operacinėje su anestezija. Skyriaus personalas dirba septyniose Neurochirurgijos korpuso operacinėse ir minėtuose tyrimų kabinetuose. Anestezijos atliekamos įvairių amžiaus grupių pacientams: tiek naujagimiams, tiek senyvo amžiaus ligoniams. Per metus Neurochirurgijos anesteziologijos skyriuje, operacinėse ir tyrimų kabinetuose atliekama apie 4000 anestezijų. Specializuota anesteziologinė pagalba užtikrinama 24 val per parą.
Neurochirurgijos anesteziologijos skyriuje tobulinami ir įdiegti į klinikinę praktiką specializuotos anesteziologinės pagalbos metodai: anestezijos valdymas atliekant smegenų navikų operacijas budriam pacientui (suaugusiams ir vaikui), anestezijos valdymas atliekant DBS (Deep brain stimulation) operacijas, anestezijos valdymas atliekant nugaros smegenų stimuliaciją ir elektrodų įvedimą, anestezijos valdymas atliekant galvos smegenų navikų operacijas su intraoperaciniu MRT, anestezijos ir paciento hemodinamikos monitoravimas bei valdymas atliekant perstemplinę širdies echoskopiją smegenų navikų šalinimo operacijų metu, paciento saugumo kontrolė prieš neurochirurginę operaciją ir anesteziją.

Neurochirurgijos anesteziologijos skyriaus vadovė
Prof. dr. Diana Bilskienė
Tel. +37037326396
El. p. diana.bilskiene@kaunoklinikos.lt 

Dubleris –  dr. Marius Rimaitis
Tel. +37037326980
El.p. marius.rimaitis@kaunoklinikos.lt

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Laima Pulokaitė
Tel. +37037326396
El. p. laima.pulokaite@kaunoklinikos.lt 

Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos darbuotojai aktyvūs mokslo srityje. Klinikoje atliekami moksliniai tyrimai, kurių rezultatai publikuojami Lietuvos ir tarptautinėje mokslinėje literatūroje. Anesteziologijos klinikos mokslinė veikla skirta saugumo didinimui perioperacinėje medicinoje – diagnostikos, gydymo ir skausmo malšinimo problemoms spręsti. 
2016-2020-aisiais metais klinikos darbuotojai iš viso pateikė 330 mokslines publikacijas, buvo apginti 7 disertaciniai darbai, doktoratūros studijas baigė 7 doktorantai. Anesteziologijos klinika bendradarbiauja su kitomis užsienio klinikomis Belgijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Islandijoje bei Austrijoje. Klinikos darbuotojai tobulinasi ir savo mokslinius tyrimus pristato įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Anesteziologijos klinikoje vykdoma Anesteziologijos ir reanimatologijos rezidentūros studijų programa, kuri 2014 m. gavo Europos anesteziologų draugijos tarptautinės akreditacijos sertifikatą patvirtinantį, kad atitinka visoje Europos Sąjungoje galiojančius reikalavimus (2018 metais Anesteziologijos ir reanimatologijos rezidentūros studijų programa gavo reakreditacijos patvirtinimą).

Klinikoje taip pat rengiamos klinikinio darbo rekomendacijos ir protokolai, siekiant užtikrinti pacientų saugumą operacijos ir anestezijos metu. 2017-2020 metais klinikos darbuotojai parengė daugiau nei 19 klinikinių rekomendacijų, apimančių įvairias su anesteziologija susijusias sritis.
Klinikos darbuotojai per pastaruosius 4 metus suorganizavo daugiau nei  30 gydytojų tobulinimosi kursu kuriuose dalyvavo 1143 kursantai iš visos Lietuvos. Kursai formuojami pagal Europos anesteziologijos draugijos Edukacijos komiteto kursų struktūrą. 

Klinikos pedagoginis personalas, bendradarbiaudamas su kitų profilinių klinikų kolegomis, nuolat leidžia naujus bei atnaujina senesnius vadovėlius ir kitą metodinę medžiagą, skirtą gydytojams, pacientams, studentams bei gydytojams rezidentams.

Rezidentūros koordinatoriai prof. Vidas Pilvinis ir doc. dr. Aurika Karbonskienė
El. p. vidas.pilvinis@kaunoklinikos.lt;  aurika.karbonskiene@kaunoklinikos.lt 
Tel. +37037326580

Pedagoginis klinikos personalas:

 • Prof. dr. Diana Bilskienė
 • Prof. dr. Jūratė Gudaitytė
 • Doc. dr. Aurika Karbonskienė
 • Prof. dr. Andrius Macas
 • Prof. dr. Kęstutis Rimaitis
 • Prof. dr. Danguolė Česlava Rugytė
 • Doc. dr.. Ramūnas Tamošiūnas
 • Dr. Gediminas Banevičius
 • Prof. dr. Arūnas Gelmanas
 • Prof. dr. Darius Trepenaitis
 • Doc. dr. Tadas Lenkutis
 • Doc. dr.  Milda Švagždienė
 • Dr. Laima Juozapavičienė
 • Dr. Lina Kalibaitienė
 • Dr. Laura Lukošienė
 • Dr. Aida Kinderytė
 • Dr. Kristina Kupčinskienė
 • Dr. Ilona Razlevičė
 • Dr. Jurgita Borodičienė
 • Dr. Vilda Baliulienė
 • Dr. Alina Vilkė
 • Dr. Tomas Bukauskas
 • Dr. Asta Mačiulienė 
 • Janina Kučinskienė
 • Donatas Simonaitis
 • Vytautas Mačiulis
 • Dr. Marius Rimaitis
 • Raimonda Jucevičiūtė
 • Vilma Traškaitė-Juškevičienė
 • Giedrė Zinkevičiūtė- Žarskienė
 • Ainius Žarskus
 • Daiva Didvalė
 • Greta Kasputytė
 • Mantas Kazlauskas
   

Kursų programos apima įvairias sritis: ultragarso panaudojimas anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje, pagalba masyviai kraujuojančiam pacientui, pagalba traumą patyrusiam pacientui, pradinis ir specializuotas gaivinimas, kvėpavimo takų valdymas, anestezija ir intensyvioji slauga ir kiti.

 1. Anesteziologinės naujovės
 2. Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyvioje terapijoje: kraujagyslių paieška (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas)
 3. Europos anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: neuroanestezija, regioninė anestezija ir skausmo medicina (1)
 4. Europos anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: širdies ir kraujagyslių sistema.
 5. Europos anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: kritinės būklės. trauma, kraujuojantis pacientas ( III kursas)
 6. Europos anesteziologų draugijos (Edukacinio komiteto) kursai: Motinos ir vaiko anesteziologija ir intensyvioji terapija
 7. Kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją
 8. Europos Anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: neuroanestezija, regioninė anestezija ir skausmo medicina (2)
 9. Europos anesteziologų Draugijos (Edukacinio komiteto) kursai "Širdies ir kraujagyslių sistema. Širdies ir kraujagyslių echoskopija anesteziologijoje reanimatologijoje: pradmenys"
 10. Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje: echokardiografijos ir echoskopijos, kraujagyslių ir nervų rezginių paieškai bei urgentinei kritinių būklių diagnostikai
 11. Anestezija ir intensyvioji slauga. Slaugos specializacija.
 12. Urgentinė anesteziologija (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas)
 13. Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyvioje terapijoje: echokardiografijos greitosios diagnostikos protokolai (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas)
 14. Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje: nervinių struktūrų paieška bei regioninės anestezijos metodai naudojant ultragarsą (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas)
 15. Greitosios ultragarso diagnostikos protokolai kritinių būklių diagnostikai
 16. Ultragarsas anesteziologijoje, intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje: bazinis kursas
 17. Anesteziologijos naujovės
 18. Skubios medicinos pagalbos teikimas vaikams ir suaugusiems 
 19. Pagrindiniai sužalojimų kontrolės principai teikiant pagalbą traumą patyrusiam pacientui
 20. Pradinis ir specializuotas suaugusiųjų ir vaikų gaivinimas
 21. Skubios medicinos pagalbos teikimo principai suaugusiajam ir vaikui traumos ir kritinių būklių metu (1)
 22. Skubios medicinos pagalbos teikimo principai suaugusiajam ir vaikui traumos ir kritinių būklių metu (2)
 23. Pradinis ir specializuotas gaivinimas. Reanimacinė pagalba suaugusiajam ir vaikui traumos ir kritinių būklių metu
 24. Fibrooptinė bronchoskopija ir sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją
 25. Trauma ir kraujavimas: gydymas, prioritetai, rekomendacijos
 26. Vaikas operacinėje: senos problemos – nauji sprendimo būdai
 27. Aktualūs koronaviruso infekcijos (COVID-19) ligos diagnostikos ir gydymo klausimai
 28. Pirmospagalbos teikimas
 29. Suaugusiųjų sedacija įvairių procedūrų metu
 30. Procedūrinė sedacija
 31. Aktualūs intensyviosios slaugos klausimai teikiant pagalbą COVID-19 sergančiam pacientui
 32. Pacientų, sergančiųjų COVID19, specialioji slauga

Klinikos vadovas
prof. Andrius Macas

Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. andrius.macas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – perioperacinė medicina, ūminis miokardo infarktas ir ūminis širdies nepakankamumas: kraujotakos vertinimas ir baigčių prognozavimas (hemodinamikos tyrimai), anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Klinikos slaugos vadovė
Daiva Didvalė

Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja
El. p. daiva.didvale@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – perioperacinio slaugos proceso kokybės gerinimas; slaugos specialistų vaidmens stiprinimas.

Skyrių ir sektorių vadovai
prof. dr. Diana Bilskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Neurochirurgijos anesteziologijos skyriaus vadovė
El. p. diana.bilskiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirurgijoje.

doc. dr. Laura Lukošienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Moters ir vaiko anesteziologijos skyriaus vadovė
El. p. laura.lukosiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis –— anesteziologija vaikų chirurgijoje ir akušerijoje bei ginekologijoje.

prof. dr. Darius Trepenaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Centrinio anesteziologijos skyriaus vadovas
El. p. darius.trepenaitis@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

dr. Kristina Kupčinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Bendrosios chirurgijos,urologijos ir plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovė
El. p. kristina.kupcinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

dr. Jurgita Borodičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Galvos ir kaklo chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovė
El. p. jurgita.borodiciene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, vaikų chirurgijoje.

Liuda Brogienė (laikinai nedirba)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė,Skausmo gydymo poskyrio vadovė
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydyma ir valdymas.

Laura Bogušaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Greta Veličkaitė
Gydytoja neurologė, laikinai vykdanti Skausmo gydymo poskyrio vadovės funkcijas 
El. p. greta.velickaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydymas.

Greta Gečytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje ir vaikų chirurgijoje.

prof. dr. Arūnas Gelmanas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Ortopedijos ir traumatologijos anesteziologijos sektoriaus vadovas
El. p. arunas.gelmanas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis– anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, regioninė anestezija, pagalba traumą patyrusiam pacientui, masyvaus kraujavimo valdymas.

dr. Ilona Razlevičė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Vaikų chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovė
El. p. ilona.razlevice@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

dr. Vilda Baliulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Akušerijos ir ginekologijos sektoriaus vadovė
El. p. vilda.baliuliene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Gydytojai

Gabija Akelaitytė
Gydytoja anesteziologė reaniamtologė
El.p. gabija.akelaityte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje.

Gintas Amankavičius
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. gintas.amankavicius@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje ir ortopedijoje-traumatologijoje.

Dalia Arštikytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. dalia.arstikyte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Vilda Baliulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilda.baliuliene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Gediminas Banevičius
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. gediminas.banevicius@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje.

Jelena Barkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jelena.barkiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Emilija Blistrubienė (vaiko priežiūros atostogos)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. emilija.blistrubiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Jurgita Borodičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jurgita.borodiciene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, vaikų chirurgijoje.

Eglė Brukienė 
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. egle.brukiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Renata Brusokienė 
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. renata.brusokiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje.

dr. Tomas Bukauskas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. tomas.bukauskas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje, plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, bendrojoje chirurgijoje, kepenų chirurgijoje.

Edita Čaponkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. edita.caponkiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Daiva Čiupienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. daiva.ciupiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Juliana Skutulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p juliana.skutuliene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Egidijus Gaučas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. egidijus.gaucas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi srtitis — lėtinio skausmo gydymas.

Irmina Gedminė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Jūratė Gerulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jurate.geruliene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, vaikų chirurgijoje.

Audronė Grigaliūnaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. audrone.grigaliunaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija ortopedijoje ir traumatologjoje, regioninė anestezija.

prof. dr. Jūratė Gudaitytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jurate.gudaityte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis– anesteziologija bendrojoje ir koloproktologinėje chirugijoje, hemodinaminiai pokyčiai anestezijos metu.

Diana Indriuškienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. diana.indriuskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija veido ir žandikaulių chirurgijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Sergej Istigevič
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. sergej.istigecev@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Ramunė Jakubauskaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. ramune.jakubauskaite@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, bendrojoje chirurgijoje, regioninė anestezija.

Haroldas Janerikas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. haroldas.janerikas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Sandra Jankutė-Darjeva
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. sandra.jankute@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Mantas Jaras
Gydytojas anesteziologas reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Inna Jaremko
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. inna.jaremko@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija ortopedijoje ir traumatologjoje, regioninė anestezija.

Indrė Jarutienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Vytautas Jašinskas
Gydytojas anesteziologas reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje. ir lėtinio skausmo gydymas.

Raimonda Jucevičiūtė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. raimonda.juceviciute@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje ir koloproktologinėje chirugijoje.

Milda Juškė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. milda.juske@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Austėja Juškienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

dr. Laima Juozapavičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. laima.juozapaviciene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, urologijoje, vaikų chirurgijoje. Nudegimo skausmo gydymas.

Vilmeta Kačiurinienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilmeta.kaciuriniene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Lina Kalibatienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. lina.kalibatiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija veido ir žandikaulių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

dr. Aurika Karbonskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. aurika.karbonskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Gintarė Kasparavičė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. gintare.kasparavice@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Mantas Kazlauskas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. mantas.kazlauskas@kaunoklinikos.lt  
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje.

Gražina Keraitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. grazina.keraitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Inga Kiudulaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Domas Kondrotas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. domas.kondrotas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Tatjana Korsakova
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. grazina.keraitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Vaidas Krikščiūnas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vaidas.kriksciunas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Gerda Kučinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. gerda.kucinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis— anesteziologija akių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

Janina Kučinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. janina.kucinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

dr. Kristina Kupčinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. kristina.kupcinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Kristina Mačionienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje, plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, urologijoje.

dr. Asta Mačiulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Vytautas Mačiulis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vytautas.maciulis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje, ortopedijoje ir traumatologijoje.

Dovilė Markauskaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis – anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje.

Gintaras Matulis
Gydytojas anesteziologas reanimatologas
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje.

Rytis Mickus
Gydytojas anesteziologas reanimatologas
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje.

Goda Misevičiutė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Mindaugas Motiejaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. mindaugas.motiejaitis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Evelina Paliokaitė-Danilinė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Birutė Petraitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. birute.petraitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija vaikų chirurgijoje.

Loreta Petrošienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. loreta.petrosiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi srtitis — anesteziologija neurochirurgijoje.

prof. Vidas Pilvinis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vidas.pilvinis@kaunoklinikos.lt

Vilija Pocienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilija.pociene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi srtitis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Irena Radžiūnienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. irena.radziuniene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Vytautas Ragaišis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vytautas.ragaisis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Dalia Rancevienė  (vaiko priežiūros atostogos)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi srtitis — anesteziologija neurochirurgijoje.

prof. dr. Kęstutis Rimaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. kestutis.rimaitis@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Marius Rimaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. marius.rimaitis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje, kepenų chirurgijoje.

prof. dr. Danguolė-Česlava Rugytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. danguole.rugyte@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

Donatas Simonaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. donatas.simonaitis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje ir bendrojoje chirurgijoje.

Eugenija Steponaitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. eugenija.steponaitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

dr. Olga Suchodolskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. olga.suchodolskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — ortopedijoje ir traumatologijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Eglė Šalčiuvienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. egle.salciuviene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Ieva Šniokaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. ieva.sniokaite@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Jolita Špokienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jolita.spokiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

doc. Arūnas Ščiupokas
Gydytojas neurologas 
El. p. arunas.sciupokas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydymas.

doc. dr. Ramūnas Tamošiūnas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. ramunas.tamosiunas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, regioninė anestezija.

Vilma Traškaitė-Juškevičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilma.traskaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje ir bendrojoje chirurgijoje.

Dalia Genienė (vaiko priežiūros atostogos)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. dalia.geniene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Aistė Urbonaitė 
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. aiste.urbonaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, bendrojoje chirurgijoje, regioninė anestezija.

Egidija Vaičekauskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. egidija.vaicekauskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, urologijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Greta Veličkaitė
Gydytoja neurologė
El. p. greta.velickaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydymas.

Justinas Vencius
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. justinas.vencius@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Violeta Veselkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. violeta.veselskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

Alenas-Donatas Vilimas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. alenas.vilimas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Alina Vilkė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. alina.vilke@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje, bendrojoje ir kepenų chirurgijoje. Smegenų oksimetrijos ir biomarkerių pokyčiai galvos smegenų traumą patyrusiems pacientams.

dr. Janis Zinkus
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. janis.zinkus@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, bendrojoje chirurgijoje, kepenų chirurgijoje.

Giedrė Zinkevičiūtė-Žarskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. giedre.zarskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje, bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Ainius Žarskus
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. ainius.zarskus@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Ingrida Žebrauskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. ingrida.zebrauskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje, urologijoje bei plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje.

Raimonda Žiogaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. raimonda.ziogaite@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje

Gydytojai, dirbantys filialo Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje

Skyriaus vadovė Irina Semakina
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. irina.semakina@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Gydytojai

Ledutė Baltraitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Vaida Bžozauskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Ingrida Matulevičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. ingrida.matuleviciene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Eugenija Narkevičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Nelia Šarendo
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Simona Šateikaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Aleksandr Togobickij
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Alvydas Tumasonis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Justina Zelbienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X