Pacientų portalas

Kviečiame jungtis prie Kauno klinikų Pacientų portalo internetiniu adresu: https://portalas.kaunoklinikos.lt

Naudodamiesi Pacientų portalu, galite daugiaus sužinoti apie penkias nemokamas profilaktinės patikros programas: gimdos kaklelio vėžio, krūties vėžio, priešinės liaukos vėžiostorosios žarnos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų. Jūsų patogumui Pacientų portale vienoje vietoje rasite įvairią informaciją apie sveiką gyvenseną, ligas ir sveikatos būklę, diagnostinius tyrimus. Dalyje „Akademija šeimai“ pateikiama įvairiapusė informacija skirta saugiai motinystei ir tėvystei.
 
Pacientų e-paslaugų portale rasite informaciją apie jau įvykusius apsilankymus ir jų metu suteiktas paslaugas, matyti asmeninius medicininės istorijos išrašus. Teikiamos ir kitos paslaugos: pacientams skirta mokomoji medžiaga, nuotolinis pacientų būklės stebėjimas, savikontrolės testai ar klausimynai.  Naudodamiesi šiomis priemonėmis, galite išsamiau susipažinti su savo liga. Jei prie Pacientų portalo prisijungs Kauno klinikose dar nesigydęs asmuo, jam bus prieinama bendro pobūdžio informacija. 
 
Sistema yra integruota su elektroniniais valdžios vartais, kurie užtikrina Lietuvos Respublikos piliečių autentifikavimą, todėl nėra būtina atvykti į Kauno klinikas ir pildyti prašymo išduoti dokumentaciją. Užtenka patogiame meniu pasirinkti reikiamus dokumentus ir laukti, kol jie bus parengti bei įkelti į vartotojo paskyrą. Taip parengtus dokumentus galima spausdintis ar persiųsti kitoms institucijoms.

Nuotolinės sunkios būklės pacientų stebėjimo paslaugos bus teikiamos, jei tokį stebėjimą paskirs gydantis gydytojas. Tokiu atveju pacientas iš Kauno klinikų gaus prietaisą, kuris galės kaupti matuojamus duomenis ir gydytojo nurodytu reguliarumu pateiks duomenis Pacientų portalui. Gydytojas, nuotoliniu būdu stebėdamas šiuos duomenis, galės tiksliau parinkti gydymo metodiką, o pacientui nereikės dažnai lankytis gydymo įstaigoje.
 

>71  000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2025

gydytojų

2399

slaugos specialistas

3050

naujagimių per metus
X