Ambulatorinės paslaugos

Į Kauno klinikas ambulatorinėms konsultacijoms pacientai atvyksta iš visų Lietuvos regionų. Kauno klinikose ir filialuose teikiamos pirminės asmens sveikatos priežiūros, II ir IIIlygio specializuotos ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros, dienos stacionaro, ambulatorinės chirurgijos ir kitos paslaugos. Specializuotos ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos ir Kauno klinikų filialuose: Onkologijos ligoninės Ambulatoriniame skyriujeRomainių ligoninės Ambulatorinės diagnostikos skyriujeKulautuvos reabilitacijos ligoninėje bei Vaikų reabilitacijos ligoninėje „Lopšelis“.

Šeimos medicinos klinikos Pirminės sveikatos priežiūros skyrius teikia pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas: nespecializuotų kvalifikuotų asmens sveikatos priežiūros paslaugų, teikiamų pagal šeimos gydytojo ir bendrosios praktikos/bendruomenės slaugytojo ir akušerio medicinos normų reikalavimus ambulatorinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, pacientų namuose ir globos įstaigose, kompleksas.

Ambulatorinės II ir III lygio specializuotos asmens sveikatos priežiūros paslaugos šiuo metu teikiamos 18 padalinių. Siekiant išplėsti ambulatorinių paslaugų spektrą, perkeliant kai kurias stacionare teiktas paslaugas į ambulatorinę grandį, mažinant stacionarinių lovų skaičių bei siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę, vykdoma stacionare dirbančių gydytojų integracija į ambulatorinę grandį. Integravus stacionarinę ir ambulatorinę veiklą, pacientai gali lengviau patekti pas aukštos kvalifikacijos specialistus, docentus, profesorius, konsultuojančius poliklinikoje, todėl
sudaromos visos galimybės pacientams suteikti kokybiškas aukščiausio lygio ambulatorines paslaugas.

Registracija internetu
Registracija telefonu

Nuotolinių gydytojų ir šeimos gydytojo komandos nario konsultacijų pacientui teikimo tvarkos aprašas

  1. Į laukimo eilę pacientai registruojami pagal gydytojo suteikiamą paslaugą, o ne pagal norimą gydytoją.
  2. Esant bent vienam laisvam laikui pas bet kurį gydytoją specialistą, pacientas nėra registruojamas į eilę pas norimą gydytoją – eilė pradedama kurti, kai nėra nei vieno laisvo vizito pas tam tikros srities gydytojus specialistus.
  3. Pacientas registruotis į eilę internetu negali. Jeigu registruojantis internetu nematote nei vieno laisvo vizito – skambinkite telefono numeriu +37037703370 ir Kauno klinikų Skambučio centro darbuotojos jus užregistruos į laukimo eilę.
  4. Skambučių centro darbuotojos paklaus, kiek laiko trunka atvykti į Kauno klinikas (pavyzdžiui, Klaipėdoje gyvenančiam pacientui atvykti į 9 val. vizitą būtų nepatogu), kokiomis dienomis ar valandomis pacientas negali atvykti į gydymo įstaigą ir pan. Kiekvienas paciento prašymas gali prailginti vizito laukimo laiką.
  5. Jeigu esate patekę į laukimo eilę pas gydytoją specialistą Kauno klinikose ir nuvykstate į kitą gydymo įstaigą bei panaudojate šeimos gydytojo siuntimą – siuntimas laikomas nebegaliojančiu ir esate pašalinamas iš laukimo eilės. Tai įvyksta automatiškai, registruojantis vizitui kitoje gydymo įstaigoje, naudojančioje išankstinę pacientų registravimo sistemą, ir šio proceso pakeisti negalime.

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X