Druskininkų reabilitacijos centras „Dainava”

Druskininkų reabilitacijos centras „Dainava“

Direktorė Vesta Janeikienė
Maironio g. 22, Druskininkai
Tel. +370 313 59090
El. paštas: dainava@kaunoklinikos.lt 
Registratūra
Tel. +370 313 59100
Darbo laikas: dirba visą parą

Informacija pacientams:

Prieš atvykdami į Druskininkų reabilitacijos centrą „Dainava”, būtinai užsiregistruokite telefonu, nurodydami paciento pavardę, susirgimą, gretutinius susirgimus, paciento mobilumo laipsnį. Atvykdami su savimi turėkite išrašą iš ligoninės arba gydytojo siuntimą, asmens dokumentą, patogią avalynę, būtinas higienos priemones.

Gydytojo bei slaugytojo paslaugos teikiamos visą parą. Esant poreikiui, pacientams teikiama skubi pagalba bei reikiamos konsultacijos Druskininkų miesto ligoninėje ir LSMU ligoninėje Kauno klinikose.
 

Druskininkų reabilitacijos centras „Dainava“ turi ilgametę sveikatos priežiūros veiklos vykdymo patirtį. Kraujotakos sistemos ligų medicininės reabilitacijos veikla Centre pradėta 1992 m., t. y. pratęstos 1958 m. įkurtos sanatorijos ilgametės tradicijos – čia visada buvo specializuojamasi gydyti, taikant tradicinius klasikinius sanatorinio kurortinio gydymo metodus, pacientus, sergančius širdies kraujotakos sistemos ligomis.

Centro „Dainava“ reabilitacijos skyriuje yra teikiamos suaugusiųjų stacionarinės medicinos reabilitacijos II lygio paslaugos sergantiems kraujotakos ir judamojo-atramos aparato ligomis bei tradicinis sanatorinis gydymas.

Druskininkų reabilitacijos centras „Dainava”
Maironio g. 22, 66116 Druskininkai
Tel. +370 313 59090
El. p. dainava@kaunoklinikos.lt 
Registratūra
Tel. +370 313 59100
Darbo laikas: dirba visą parą

ADMINISTRACIJA

Direktorė Vesta Janeikienė
Tel.  +370 313 59090
El. p. vesta.janeikiene@kaunoklinikos.lt

Sekretorė Eugenija Blažauskienė
Tel. +370 313 59090 
El. p. eugenija.blazauskiene@kaunoklinikos.lt 

Reabilitacijos skyriaus vadovė Vilija Gavėnienė
Tel. +370 313 59103
El. p. vilija.gaveniene@kaunoklinikos.lt

Ūkio dalies vadovas Valdas Vilkancas
El. p. valdas.vilkancas@kaunoklinikos.lt

Maitinimo dalies vadovė Virginija Grušauskienė
El. p. virginija.grusauskiene@kaunoklinikos.lt

Vyresnioji slaugytoja slaugos administratorė Vilma Mikelionienė
Tel. +370 313 59100 
El. p. vilma.mikelioniene@kaunoklinikos.lt 

Druskininkų reabilitacijos centre „Dainava“ yra teikiamos suaugusiųjų stacionarinės medicinos reabilitacijos II lygio paslaugos sergantiems kraujotakos ir judamojo-atramos aparato ligomis bei tradicinis sanatorinis gydymas.

Taip pat teikiamos viešbučio, maitinimo, sveikatinimo, konferencijų ir seminarų organizavimo paslaugos, yra uždaras pirčių kompleksas grupėms.
 

Į Centrą stacionarinei reabilitacijai atvyksta pacientai po aktyvaus intervencinio kardiologinio gydymo: po kardiochirurginių, angiochirurginių, širdies ir plaučių persodinimo operacijų, perkutaninės angioplastikos (PTCA), stentų implantavimo, diagnostinės koronarografijos, širdies ritmo korekcijos ir po konservatyvaus kardiologinio gydymo (po nestabilios krūtinės anginos, ūmaus miokardo infarkto).  Kiekvienam pacientui sudaroma individuali reabilitacijos programa, kuri gydymo metu koreguojama pagal paciento būklę, tyrimų rezultatus, parenkant tinkamiausias gydymo priemones, t.y. kineziterapijos, fizioterapijos, ergoterapijos   procedūros, suteikiama psichologo ir  socialinio darbuotojo konsultacijos bei kitos individualios ir grupinės priemonės, reikalingos pacientui.

Yra parengtos reikalingos metodikos, įsigyta reikiama įranga procedūroms atlikti (fizioterapijos, kineziterapijos, procedūrų, deguonies terapijos kabinetų ir t. t.), kuri nuolat atnaujinama.

Centro specialistų komanda (fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, slaugytojos, kineziterapeutai ir kt.) yra pasiruošę kvalifikuotai teikti ne tik reabilitacijos paslaugas, o kartais ir spręsti itin specifines, tik pooperaciniams pacientams būdingas problemas, kartais net šalinti gydymo komplikacijas.
 

Reabilitacijos skyrius

Vilija Gavėnienė
Reabilitacijos skyriaus vadovė, Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, vidaus ligų gydytoja
Tel. +370 313 59103 

Aurelija Dragūnienė 
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, vidaus ligų gydytoja

Živilė Šatrauskienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja

Vilma Mikelionienė
Vyresnioji slaugytoja slaugos administratorė
Tel. +370 313 59100

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X