Naujienos

Vaikų akių ligų skyrius sulaukė ypatingos dovanos

Jau tapo gražia tradicija, kad Kauno LIONS klubo prezidentas ir klubo nariai pavasarį aplanko Vaikų akių ligų skyrių ir už klubo surinktas lėšas suteikia paramą įvairia kasdieniniam darbui reikalinga įranga. Šiais metais Vaikų akių ligų skyriui Kauno LIONS klubas padovanojo naujausią profesionalų „Icare“ tonometro modelį ic-200, leidžiantį mažiesiems pacientams pamatuoti akispūdį be nujautrinimo pacientui sėdint ar gulint. 

Adatinių tonometrų naudojimas pediatrinės oftalmologijos praktikoje plinta visame pasaulyje. Šis naujasis aparatas leidžia išvengti pakartotinių ištyrimų, taikant bendrinę nejautrą sunkiomis akių ligomis sergantiems vaikams. 
Akių ligų klinikos vadovė prof. Reda Žemaitienė dėkojo už dovaną ir sėkmingą ilgametį bendradarbiavimą. „Tai itin prasminga dovana, kuri bus tikrai naudojama ir reikalinga. Dėkoju visos bendruomenės vardu, jog nepamirštate mūsų ir prisidedate prie mažųjų pacientų kokybiškesnių tyrimų ir sveikatos“, – sakė klinikos vadovė.
LIONS klubai visame pasaulyje remia akių ligomis sergančius pacientus ir ligonines, didelį dėmesį skirdami aklumo ir silpnaregystės prevencijai. 
Kauno klinikų vaikų oftalmologų ir LIONS klubų bendradarbiavimas prasidėjo dar 2003 metais,  o pasibaigus didelės apimties projektams („Išvengiamo vaikų aklumo prevencija Lietuvoje“, „Raudono akis dugno reflekso patikrinimo įdiegimas Lietuvoje“) bendravimas tęsiasi ir toliau, o Kauno LIONS klubas toliau reguliariai remia Vaikų akių ligų skyrių.

Kauno klinikų informacija ir nuotraukos

>69 000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2218

gydytojų

2341

slaugos specialistas

3275

naujagimiai per metus
X