Anesteziologijos klinika

Klinikos vadovas prof. dr. Andrius Macas
Eivenių g. 2
Kaunas LT-50161
Tel. +37037326221
El. paštas: anesteziologijos.klinika@kaunoklinikos.lt 

Kauno klinikų Anesteziologijos klinika įkurta 1997 metais. Anesteziologijos klinikos veiklos tikslas – teikti šiuolaikines ir saugias perioperacines-anestezijos, poanestezinės priežiūros ir skausmo gydymo paslaugas grįstas Saugumo anesteziologijoje ir perioperacinėje medicinoje Helsinkio deklaracijos nuostatomis. Klinikoje siekiama mažinti perioperacinio gydymo komplikacijų dažnį, gerinti pacientų gydymo ir gyvenimo kokybę, gerinti darbuotojų darbo aplinką.

Anesteziologijos klinikoje veikia Centrinis anesteziologijos skyrius (CAS) su Poanestezinės priežiūros poskyriu (PAPP) ir Skausmo gydymo poskyriu (SGP), Neurochirurgijos anesteziologijos skyrius, Akušerijos-ginekologijos anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyrius, Kauno Klinikų filialo Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir Intensyviosios terapijos skyrius. Anesteziologijos klinikos pagrindu Lietuvoje funkcionuoja Europos anesteziologijos draugijos Edukacijos komiteto Lietuvos regioninis centras.

Anesteziologijos klinika 2014 m. pelnė tarptautinę akreditaciją, o tų pačių metų gegužės 5-6 d. Anesteziologijos klinikos iniciatyva vyko tarptautinės ekspertų grupės iš Europos anesteziologų draugijos (ESA), Europos Anesteziologų Tarybos (EBA) bei Lietuvos anesteziologų-reanimatologų draugijos vizitas. Šio vizito metu buvo siekiama įvertinti anesteziologijos-reanimatologijos rezidentūros programos sąlygas rengti rezidentus tarptautiniu lygmeniu. 2018 metais įvyko pakartotinė akreditacija, buvo įvertinta klinikos pažanga ir pastangos gerinti rezidentų parengimo sąlygas. 

Anesteziologijos klinikoje 2018 metais dirbo 94 specializuoti gydytojai anesteziologai-reanimatologai ir 132 anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos. Klinikoje teikiamos II ir III lygio ambulatorinės ir stacionaro paslaugos, aptarnaujamos 104 darbo vietos.

ANESTEZIOLOGIJOS KLINIKA
Eivenių g. 2
Kaunas, LT-50161
Tel. +37037326221
El. p. anesteziologijos.klinika@kaunoklinikos.lt 

Klinikos vadovas prof. dr. Andrius Macas
Tel. +37037326371
El. p. andrius.macas@kaunoklinikos.lt 

Klinikos slaugos vadovė Daiva Didvalė
Tel. +37037326584
El. p. daiva.didvale@kaunoklinikos.lt 

Klinikos administratorė Inga Tamošiūnienė
Tel. +37037326221
El. p. inga.tamosiuniene@kaunoklinikos.lt 

Klinikos administratorė Kristina Kregždienė (vaiko priežiūros atostogose)
Tel. +37061056322
El. p. kristina.kregzdiene@kaunoklinikos.lt

Klinikos administratorė Aušra Geivelienė
Tel. +37037326221
El. p. ausra.geiveliene@kaunoklinikos.lt

Klinikos administratorė Judita Burokaitė
Tel. +37037326221
El. p. judita.burokaite@kaunoklinikos.lt

Klinikos administratorė Rugilė Sukackienė (vaiko priežiūros atostogose)
Tel. +37037326221
El. p. rugile.sukackiene@kaunoklinikos.lt 

Anesteziologijos klinikoje veikia Centrinis anesteziologijos skyrius (CAS) su Poanestezinės priežiūros poskyriu (PAPP) ir Skausmo gydymo poskyriu (SGP), Neurochirurgijos anesteziologijos padalinys, Akušerijos-ginekologijos anesteziologijos  ir intensyviosios terapijos padalinys, Kauno Klinikų filialo Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir Intensyviosios terapijos padalinys.

Centrinis anesteziologijos skyrius 
Centrinis anesteziologijos skyrius teikia specializuotą anesteziologinę pagalbą 8 chirurginiuose skyriuose operuojamiems pacientams: chirurgijos, vaikų chirurgijos, veido-žandikaulių chirurgijos, ausų, nosies gerklės ligų, urologijos ir brachiterapijos, ortopedijos-traumatologijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, Lietuvos Oftalmologijos centro (Kauno klinikų Akių ligų klinika).
Specializuota anesteziologinė pagalba teikiama bronchologijos, endoskopijų, klausos, kompiuterinės tomografijos ir scintigrafijos ir kituose tyrimų kabinetuose. Skausmo gydymo poskyryje atliekamos skausmą malšinančios procedūros.
Plečiantis įvairiems chirurgijos profiliams, lygiagrečiai buvo tobulinami ir specializuotos anesteziologinės pagalbos metodai, atliekant sudėtingas kepenų, taip pat ir jų transplantacijos, trachėjos ir bronchų, inkstų persodinimo, radikalias rekonstrukcines urologines ir koloproktologines, sąnarių endoprotezavimo, mikrochirurgines, klausos grąžinimo operacijas. Per metus Centriniame anesteziologijos skyriuje atliekama daugiau negu 30 000 anestezijų (naujagimiams, vaikams ir suaugusiems).
2000 m. Centriniame anesteziologijos skyriuje pirmą kartą Lietuvoje atlikta sėkminga kepenų persodinimo operacija. 2016– aisiais metais atlikta jubiliejinė, 50-toji kepenų transplantacija. Gydytojai anesteziologai-reanimatologai, besispecializuojantys anesteziologijos kepenų chirurgijos srityje nuolat stažuojasi užsienio klinikose ir kompetenciją kelia tarptautinėse konferencijose.

Centrinio anesteziologijos skyriaus vadovas, Bendrosios chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovas
prof. Darius Trepenaitis
Tel. +37037326243
El. p. darius.trepenaitis@kaunoklinikos.lt 

Dubleris dr. Lina Kalibaitienė
El. p. lina.kalibatiene@kaunoklinikos.lt 

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Olga Pavlova
Tel. +37037326584
El. p. olga.pavlova@kaunoklinikos.lt 

Vyr. slaugytojos pavaduotoja Inga Nenortienė
Tel. +37037323450, +37037326646 
El. p. inga.nenortiene@kaunoklinikos.lt

Centrinio anesteziologijos skyriaus specializuotas Skausmo gydymo poskyris (SGP)
Skausmo gydymo poskyris pradėjo veikti 2001 metais. SGP konsultuojami ir gydomi ligoniai iš visos Lietuvos – daugiausia iš Kauno apskrities dėl skausmo sukelto stuburo ir sąnarių patologijos, sergantys lėtinėmis ligomis, po chirurginių intervencijų, traumų bei sergantys onkologinėmis ligomis. Šiame poskyryje dirba gydytojai anesteziologai-reanimatologai ir gydytojas neurologas, anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojos teikia ambulatorinę, konsultacinę ir gydomąją pagalbą pacientams malšinant lėtinį skausmą. 
Per metus SGP konsultuojama ir gydoma daugiau nei 5000 pacientų, o skausmo problema vertinama ir gydoma kompleksiškai. Pirmiausia, patikslinama diagnozė, taikant diagnostinių blokadų metodą. Skausmo gydymui naudojami medikamentiniai ir intervenciniai gydymo būdai. Poskyryje dirbantys gydytojai  profesionaliai dirba su šiuolaikiniais invazinio skausmo malšinimo metodais, atliekant rentgeno ir ultragarso kontrolę. Šių metodų pagalba galima tiksliai pasiekti skausmo impulso skleidėją (taikinį) ir jį paveikti, sušvirkščiant priešuždegiminius vaistus ar nutraukiant nervinių impulsų sklidimą. Skausmo gydymui naudojamos pažangios technologijos: radijo dažnio termokoaguliacija, pulsinė radijo dažnio terapija. Planuojama įdiegti itin šiuolaikiškas nuskausminimo technologijas – nugaros smegenų stimuliaciją, intratekalinę opioidų infuziją. 

Skausmo gydymo poskyrio vadovė
Liuda Brogienė
El. p. liuda.brogiene@kaunoklinikos.lt 

Dubleris – dr. Aida Kinderytė
El. p. aida.kinderyte@kaunoklinikos.lt

Išankstinė registracija kab. Nr. 271
Tel. +37037326610

Akušerijos ir ginekologijos anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyrius
Šis skyrius teikia specializuotą anesteziologinę ir reanimacinę pagalbą 24 valandas per parą 9-iose operacinėse ir 7-iose gimdyklose bei 12-os lovų intensyviosios terapijos skyriuje. Gydomos ginekologijos, akušerijos ir krūties chirurgijos skyrių pacientės. Atliekama daugiau nei 5000 anestezijų per metus, ir apie 4000 moterų gydomos intensyviosios terapijos skyriuje po operacijų.
Įvairūs gimdymo skausmo malšinimo būdai taikomi apie 65 % gimdyvių, iš jų daugiau nei 40% atliekama epidurinė analgezija. Gimdymo skausmo malšinimui taikomos įvairios centrinės regioninės blokados (epidurinė, spinalinė, kombinuota spinalinė-epidurinė, paciento kontroliuojama epidurinė analgezija) bei kiti šiuolaikiniai analgezijos metodai.
Per metus atliekama virš 1000 cezario pjūvio operacijų, todėl sukaupta didžiulė patirtis teikiant anesteziologinę pagalbą šių operacijų metu. Apie 90 % atvejų taikomos centrinės regioninės blokados. Tiriamos ir ruošiamos operacijoms pacientės, sergančios sudėtinga akušerine bei ekstragenitaline patologija.
Sėkmingai naudojami šiuolaikiniai bendrosios, regioninės ir kombinuoti anestezijos būdai planinių bei skubių ginekologinių bei krūties operacijų metu. Naudojami naujausi gyvybinių funkcijų ir anestezijos kokybės stebėsenos metodai.
Intensyviosios terapijos skyriuje stebimos, slaugomos ir gydomos pacientės, kurioms būtina gyvybinių funkcijų stebėsena ir intensyvioji terapija, o taip pat nėščiosios ir gimdyvės, sergančios sunkia ekstragenitaline patologija bei esant kritinėms, su nėštumu ir gimdymu susijusioms, būklėms, akušerinėms komplikacijoms gimdymo metu.

Akušerijos ir ginekologijos anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriaus vadovė
doc. Laura Lukošienė
Tel. +37037327039
El. p. laura.lukosiene@kaunoklinikos.lt

Dubleris – Mindaugas Motiejaitis
Tel. +37037327058
El. p. mindaugas.motiejaitis@kaunoklinikos.lt

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Edita Labutienė
Tel. +37037326735
El. p. edita.labutiene@kaunoklinikos.lt 

Neurochirurgijos anesteziologijos skyrius
Šiame skyriuje dirbantys gydytojai teikia specializuotą anesteziologinę pagalbą Neurochirurgijos klinikoje operuojamiems ligoniams dėl galvos ar stuburo traumų, auglių, kraujagyslių patologijos ir kitų šios srities chirurginių susirgimų. Specialistai teikia pagalbą ir kitų Kauno klinikų profilinių klinikų pacientams, kuriems reikia atlikti diagnostinius tyrimus Neurochirurgijos korpuso KT ir MRT kabinetuose ar diagnostines bei gydomąsias procedūras intervencinės radiologijos operacinėje su anestezija. Skyriaus personalas dirba aštuoniose Neurochirurgijos korpuso operacinėse ir minėtuose tyrimų kabinetuose. Anestezijos atliekamos įvairių amžiaus grupių pacientams: tiek naujagimiams, tiek senyvo amžiaus ligoniams. Per metus Neurochirurgijos anesteziologijos skyriuje, operacinėse ir tyrimų kabinetuose atliekama apie 4000 anestezijų. Specializuota anesteziologinė pagalba užtikrinama 24 val per parą.
Neurochirurgijos anesteziologijos skyriuje tobulinami ir įdiegti į klinikinę praktiką specializuotos anesteziologinės pagalbos metodai: anestezijos valdymas atliekant smegenų navikų operacijas budriam pacientui (suaugusiams ir vaikui), anestezijos valdymas atliekant DBS (Deep brain stimulation) operacijas, anestezijos valdymas atliekant nugaros smegenų stimuliaciją ir elektrodų įvedimą, anestezijos valdymas atliekant galvos smegenų navikų operacijas su intraoperaciniu MRT, anestezijos ir paciento hemodinamikos monitoravimas bei valdymas atliekant perstemplinę širdies echoskopiją smegenų navikų šalinimo operacijų metu, paciento saugumo kontrolė prieš neurochirurginę operaciją ir anesteziją.

Neurochirurgijos anesteziologijos skyriaus vadovė
Prof. dr. Diana Bilskienė
Tel. +37037326396
El. p. diana.bilskiene@kaunoklinikos.lt 

Dubleris – dr. Gediminas Banevičius
Tel. +37037326980
El. p. gediminas.banevicius@kaunoklinikos.lt

Vyr. slaugytoja-slaugos administratorė Laima Pulokaitė
Tel. +37037326396
El. p. laima.pulokaite@kaunoklinikos.lt 

Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos darbuotojai aktyvūs mokslo srityje. Klinikoje atliekami moksliniai tyrimai, kurių rezultatai publikuojami Lietuvos ir tarptautinėje mokslinėje literatūroje. Anesteziologijos klinikos mokslinė veikla skirta saugumo didinimui perioperacinėje medicinoje – diagnostikos, gydymo ir skausmo malšinimo problemoms spręsti. 
2018-aisiais metais klinikos darbuotojai iš viso pateikė 41 mokslines publikacijas, buvo apginti 2 disertaciniai darbai, doktoratūros studijas baigė 2 doktorantas. Anesteziologijos klinika bendradarbiauja su kitomis užsienio klinikomis Belgijoje, Olandijoje, Jungtinėje Karalystėje, Islandijoje bei Austrijoje. Klinikos darbuotojai tobulinasi ir savo mokslinius tyrimus pristato įvairiose tarptautinėse konferencijose.

Anesteziologijos klinikoje vykdoma Anesteziologijos ir reanimatologijos rezidentūros studijų programa, kuri 2014 m. gavo Europos anesteziologų draugijos tarptautinės akreditacijos sertifikatą patvirtinantį, kad atitinka visoje Europos Sąjungoje galiojančius reikalavimus (2018 metais Anesteziologijos ir reanimatologijos rezidentūros studijų programa gavo reakreditacijos patvirtinimą).

Klinikoje taip pat rengiamos klinikinio darbo rekomendacijos ir protokolai, siekiant užtikrinti pacientų saugumą operacijos ir anestezijos metu. 2011-2015 metais klinikos darbuotojai parengė daugiau nei 20 klinikinių rekomendacijų, apimančių įvairias su anesteziologija susijusias sritis.
Klinikos darbuotojai per pastaruosius 3 metus suorganizavo 32 gydytojų tobulinimosi kursu kuriuose dalyvavo 750 kursantų iš visos Lietuvos. Kursai formuojami pagal Europos anesteziologijos draugijos Edukacijos komiteto kursų struktūrą. 
Klinikos pedagoginis personalas, bendradarbiaudamas su kitų profilinių klinikų kolegomis, nuolat leidžia naujus bei atnaujina senesnius vadovėlius ir kitą metodinę medžiagą, skirtą gydytojams, pacientams, studentams bei gydytojams rezidentams.

Rezidentūros koordinatoriai prof. Vidas Pilvinis ir dr. Aurika Karbonskienė
El. p. vidas.pilvinis@kaunoklinikos.lt;  aurika.karbonskiene@kaunoklinikos.lt 
Tel. +37037326243

Pedagoginis klinikos personalas:
•    Prof. dr. Diana Bilskienė
•    Prof. dr. Jūratė Gudaitytė
•    dr. Aurika Karbonskienė
•    Prof. dr. Andrius Macas
•    Prof. dr. Kęstutis Rimaitis
•    Prof. dr. Danguolė Česlava Rugytė
•    Doc. dr.. Ramūnas Tamošiūnas
•    Prof. habil. dr. Edmundas Širvinskas
•    Dr. Gediminas Banevičius
•    Doc. dr. Arūnas Gelmanas
•    Prof. dr. Darius Trepenaitis
•    Prof. dr. Tomas Jovaiša
•    Doc. dr. Tadas Lenkutis
•    Doc. dr.  Milda Švagždienė
•    Dr. Laima Juozapavičienė
•    Dr. Lina Kalibaitienė
•    Dr. Laura Lukošienė
•    Dr. Aida Kinderytė
•    Dr. Kristina Kupčinskienė
•    Dr. Ilona Razlevičė
•    Dr. Jurgita Borodičienė
•    Dr. Janis Zinkus
•    Dr. Vilda Baliulienė
•    Dr. Alina Vilkė
•    Janina Kučinskienė
•    Donatas Simonaitis
•    Vytautas Mačiulis
•    Marius Rimaitis
•    Raimonda Jucevičiūtė
•    dr. Tomas Bukauskas
•    Liuda Brogienė
•    Vilma Traškaitė-Juškevičienė
•    Aurimas Pečkauskas
•    Daiva Didvalė

Kursų programos apima įvairias sritis: ultragarso panaudojimas anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje, pagalba masyviai kraujuojančiam pacientui, pagalba traumą patyrusiam pacientui, pradinis ir specializuotas gaivinimas, kvėpavimo takų valdymas, anestezija ir intensyvioji slauga ir kiti.
1.    Neuroraumeninė blokada: dabartinė klinikinė praktika ir perspektyvos
2.    Anesteziologinės stebėsenos aktualijos ir naujovės
3.    Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyvioje terapijoje: kraujagyslių paieška (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas)
4.    Europos anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: neuroanestezija, regioninė anestezija ir skausmo medicina
5.    Europos anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: širdies ir kraujagyslių sistema.
6.    Europos anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: kritinės būklės. trauma, kraujuojantis pacientas ( III kursas)
7.    Europos anesteziologų draugijos (Edukacinio komiteto) kursai: Motinos ir vaiko anesteziologija ir intensyvioji terapija
8.    Europos Anesteziologų draugijos (Edukacijos komiteto) kursai: neuroanestezija, regioninė anestezija ir skausmo medicina
9.    Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje: echokardiografijos ir echoskopijos, kraujagyslių ir nervų rezginių paieškai bei urgentinei kritinių būklių diagnostikai 1
10.    Anestezija ir intensyvioji slauga. Slaugos specializacija.
11.    Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyvioje terapijoje: echokardiografijos greitosios diagnostikos protokolai (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas)
12.    Greitosios ultragarso diagnostikos protokolai kritinių būklių diagnostikai 
13.    Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje: nervinių struktūrų paieška bei regioninės anestezijos metodai naudojant ultragarsą (Europos anesteziologų draugijos Edukacijos komiteto praktikumas
14.    Ultragarsas anesteziologijoje, intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje: bazinis kursas
15.    Anesteziologijos naujovės
16.    Fibrooptinė bronchoskopija ir sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją
17.     Skubios medicinos pagalbos teikimas vaikams ir suaugusiems
18.    Pagrindiniai sužalojimų kontrolės principai teikiant pagalbą traumą patyrusiam pacientui
19.    Pradinis ir specializuotas suaugusiųjų ir vaikų gaivinimas
20.    Reanimacinės pagalbos teikimo principai suaugusiajam ir vaikui traumos ir kritinių būklių metu
21.    Pradinis ir specializuotas gaivinimas. Reanimacinė pagalba suaugusiajam ir vaikui traumos ir kritinių būklių metu.

Klinikos vadovas
prof. Andrius Macas

Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. andrius.macas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – perioperacinė medicina, ūminis miokardo infarktas ir ūminis širdies nepakankamumas: kraujotakos vertinimas ir baigčių prognozavimas (hemodinamikos tyrimai), anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Klinikos slaugos vadovė
Daiva Didvalė

Anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja
El. p. daiva.didvale@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – perioperacinio slaugos proceso kokybės gerinimas; slaugos specialistų vaidmens stiprinimas.
 

Skyrių ir sektorių vadovai
prof. dr. Diana Bilskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Neurochirurgijos anesteziologijos skyriaus vadovė
El. p. diana.bilskiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirurgijoje.

doc. dr. Laura Lukošienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Akušerijos ir ginekologijos anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriaus vadovė
El. p. laura.lukosiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis –— anesteziologija vaikų chirurgijoje ir akušerijoje bei ginekologijoje.

prof. dr. Darius Trepenaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Centrinio anesteziologijos skyriaus vadovas, Bendrosios chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovas
El. p. darius.trepenaitis@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Liuda Brogienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. liuda.brogiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydyma ir valdymas.

prof. dr. Kęstutis Rimaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Akušerijos ir ginekologijos anesteziologijos ir intensyvios terapijos skyriaus vadovas
El. p. kestutis.rimaitis@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Lina Kalibatienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Galvos ir kaklo chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovė
El. p. lina.kalibatiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija veido ir žandikaulių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

doc. dr. Arūnas Gelmanas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas, Ortopedijos ir traumatologijos anesteziologijos sektoriaus vadovas
El. p. arunas.gelmanas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis– anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, regioninė anestezija, pagalba traumą patyrusiam pacientui, masyvaus kraujavimo valdymas.

doc. dr. Laura Lukošienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Vaikų chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovė
El. p. laura.lukosiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

dr. Ilona Razlevičė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė, Vaikų chirurgijos anesteziologijos sektoriaus vadovė
El. p. ilona.razlevice@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.
 

Gydytojai

Gintas Amankavičius
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. gintas.amankavicius@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje ir ortopedijoje-traumatologijoje.

Dalia Arštikytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. dalia.arstikyte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Vilda Baliulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilda.baliuliene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Gediminas Banevičius
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. gediminas.banevicius@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje.

Jelena Barkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jelena.barkiene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

dr. Jurgita Borodičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jurgita.borodiciene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, vaikų chirurgijoje.

Eglė Brukienė 
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Tomas Bukauskas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. tomas.bukauskas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje, plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, bendrojoje chirurgijoje, kepenų chirurgijoje.

Edita Čaponkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. edita.caponkiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Daiva Čiupienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. daiva.ciupiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Juliana Dudko
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Egidijus Gaučas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. egidijus.gaucas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi srtitis — lėtinio skausmo gydymas.

Irmina Gedminė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Jūratė Gerulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jurate.geruliene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, vaikų chirurgijoje.

Audronė Grigaliūnaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. audrone.grigaliunaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija ortopedijoje ir traumatologjoje, regioninė anestezija.

prof. dr. Jūratė Gudaitytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jurate.gudaityte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis– anesteziologija bendrojoje ir koloproktologinėje chirugijoje, hemodinaminiai pokyčiai anestezijos metu.

Diana Indriuškienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. diana.indriuskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija veido ir žandikaulių chirurgijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Sergej Istigevič
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. sergej.istigecev@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Haroldas Janerikas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. haroldas.janerikas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Sandra Jankutė-Darjeva
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. sandra.jankute@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Raimonda Jucevičiūtė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. raimonda.juceviciute@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje ir koloproktologinėje chirugijoje.

dr. Laima Juozapavičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. laima.juozapaviciene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, urologijoje, vaikų chirurgijoje. Nudegimo skausmo gydymas.

Vilmeta Kačiurinienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilmeta.kaciuriniene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis— anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Aurika Karbonskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. aurika.karbonskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Gražina Keraitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. grazina.keraitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Aida Kinderytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. aida.kinderyte@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi srtitis — lėtinio skausmo gydymas.

 

Inga Kiudulaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

 

Tatjana Korsakova
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. grazina.keraitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Vaidas Krikščiūnas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vaidas.kriksciunas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Gerda Kučinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. gerda.kucinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis— anesteziologija akių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

Janina Kučinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. janina.kucinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

dr. Kristina Kupčinskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. kristina.kupcinskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Sigita Leonavičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. sigita.leonaviciene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

Kristina Mačionienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje, plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, urologijoje.

Asta Mačiulienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Vytautas Mačiulis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vytautas.maciulis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje, ortopedijoje ir traumatologijoje.

Dovilė Markauskaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis – anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje.

Lina Mockutė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. lina.mockutė@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje ir bendrojoje chirurgijoje.

Mindaugas Motiejaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. mindaugas.motiejaitis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Evelina Paliokaitė-Danilinė (vaiko priežiūros atostogose)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Aurimas Pečkauskas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. aurimas.peckauskas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Birutė Petraitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. birute.petraitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija vaikų chirurgijoje.

Loreta Petrošienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. loreta.petrosiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi srtitis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Vilija Pocienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilija.pociene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi srtitis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Irena Radžiūnienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. irena.radziuniene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Vytautas Ragaišis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. vytautas.ragaisis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija otorinolaringologijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Dalia Rancevienė (vaiko priežiūros atostogose)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi srtitis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Renata Rasimavičiūtė 
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje.

prof. dr. Kęstutis Rimaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. kestutis.rimaitis@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Marius Rimaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. marius.rimaitis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje, kepenų chirurgijoje.

Aldona Rimkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. aldona.rimkiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Natalija Rudnikevič
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. natalija.rudnikevic@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

prof. dr. Danguolė-Česlava Rugytė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. danguole.rugyte@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

Valentina Senik
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. valentina.senik@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje.

Donatas Simonaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. donatas.simonaitis@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje ir bendrojoje chirurgijoje.

Eugenija Steponaitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. eugenija.steponaitiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija vaikų chirurgijoje.

dr. Olga Suchodolskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. olga.suchodolskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — ortopedijoje ir traumatologijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Eglė Šalčiuvienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. egle.salciuviene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Ieva Šniokaitė (vaiko priežiūros atostogose)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija neurochirurgijoje.

Jolita Špokienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. jolita.spokiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

doc. Arūnas Ščiupokas
Gydytojas neurologas 
El. p. arunas.sciupokas@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydymas.

doc. dr. Ramūnas Tamošiūnas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. ramunas.tamosiunas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, regioninė anestezija.

Vilma Traškaitė-Juškevičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. vilma.traskaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija urologijoje ir bendrojoje chirurgijoje.

Dalia Urbanaitė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. dalia.urbanaite@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

Egidija Vaičekauskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. egidija.vaicekauskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje, urologijoje, bendrojoje chirurgijoje.

Violeta Veselkienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. violeta.veselskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akių chirurgijoje, vaikų chirurgijoje.

Alenas-Donatas Vilimas
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. alenas.vilimas@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija akušerijoje ir ginekologijoje.

dr. Alina Vilkė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. alina.vilke@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje, bendrojoje ir kepenų chirurgijoje. Smegenų oksimetrijos ir biomarkerių pokyčiai galvos smegenų traumą patyrusiems pacientams.

Asta Zavackienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. asta.zavackiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — lėtinio skausmo gydymas.

dr. Janis Zinkus
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. janis.zinkus@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija ortopedijoje ir traumatologijoje, bendrojoje chirurgijoje, kepenų chirurgijoje.

Giedrė Zinkevičiūtė-Žarskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. giedre.zarskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija neurochirugijoje, bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Ainius Žarskus
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
El. p. ainius.zarskus@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis – anesteziologija bendrojoje ir kepenų chirurgijoje.

Ingrida Žebrauskienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. ingrida.zebrauskiene@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija bendrojoje chirurgijoje, urologijoje bei plastinėje ir rekonstrukcinėje chirurgijoje.

Gydytojai, dirbantys filialo Onkologijos ligoninės Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos skyriuje

Skyriaus vadovė Irina Semakina
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. irina.semakina@kaunoklinikos.lt 
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Gydytojai

Ledutė Baltraitienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Šarūnas Galnaitis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Ingrida Matulevičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
El. p. ingrida.matuleviciene@kaunoklinikos.lt
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Eugenija Narkevičienė
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Nelia Šarendo
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Simona Šateikaitė (vaiko priežiūros atostogose)
Gydytoja anesteziologė-reanimatologė
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Aleksandr Togobickij
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

Alvydas Tumasonis
Gydytojas anesteziologas-reanimatologas
Domėjimosi sritis — anesteziologija onkologinėje chirurgijoje.

>66  000

chirurginių operacijų

>1,3 mln.

pacientų apsilankymų

2212

gydytojų

2334

slaugos specialistas

3112

naujagimiai per metus
X