Kauno klinikų Vadovų mokymai

Vadovų mokymai

Vadovų mokymai - tai kasmetinis ir nuoseklus Kauno klinikų darbuotojų mokymas, orientuotas į darbuotojų minkštųjų kompetencijų ugdymą ir geresnės aplinkos darbuotojams ir pacientams kūrimą ir puoselėjimą. Mokymai darbuotojams vyksta du kartus per metus. 


Pirmieji Vadovų mokymai surengti 2018 m. rugsėjo-spalio mėnesiais ir tapo laukiama Kauno klinikų bendruomenės tradicija. 

Laikas pokyčiams – taip skambėjo viena iš pagrindinių frazių 2018 m. rugsėjo-spalio mėnesiais surengtuose Kauno klinikų vadovų mokymuose rugsėjo-spalio mėnesiais. Dviejų dalių teoriniai ir praktiniai mokymai dalyviams leido susipažinti su nespecialybinėmis kompetencijomis, inovatyviomis vadybos sistemomis, tokiomis kaip Lean, taip pat padėjo identifikuoti pacientų vaidmenį ligoninių funkcionavime ir pasiekti svarbiausią tikslą – aiškiai suformuotas idėjas, gerinančias darbo principus Kauno klinikose.

Daugiau skaitykite: https://www.facebook.com/kaunoklinikos/posts/2270955963144505

2019 m. vasario 1-2 dienomis surengti tretieji Kauno klinikų Vadovų mokymai Birštone, skirti pokyčių svarbai, procesų valdymui ir įstaigos strategijai aptarti.

Daugiau skaitykite čia

2019 m. rugsėjo 27-29 dieną Kauno klinikų vadovai ir darbuotojai susirinko į ketvirtuosius mokymus, kurių metu mokėsi šiuolaikinės komunikacijos įgūdžių: viešojo kalbėjimo subtilybių, interviu ir komunikacijos konfliktinėse situacijose, be to, gilinosi, kas yra integruota komunikacija organizacijoje bei su kokiais iššūkiais susiduriama socialinių tinklų komunikacijoje.

 

2020 m. vasario 7-8 dienomis Kauno klinikų bendruomenė pakviesta į penktą kartą organizuotus Vadovų mokymus, skirtus visų grandžių esamiems ir potencialiems vadovams. Kasmet vykstantys mokymai kaip visada sulaukia didelio Ligoninės darbuotojų susidomėjimo. 

Daugiau skaitykite čia

 

Šeštųjų Vadovų mokymų tema – psichologinės gerovės svarba darbo aplinkoje.
Kasmetiniai Vadovų mokymai vyks 2021 metų spalio 15-16 dienomis Birštone.

>54  000

chirurginių operacijų

>1 mln.

pacientų apsilankymų

2227

gydytojų

2386

slaugos specialistas

3074

naujagimiai per metus
X