Kauno klinikų lopšelis-darželis „Lašeliai“

2020 metų rugsėjo mėnesį duris atvėrė Kauno klinikų lopšelis‒darželis „Lašeliai“, kuris yra skirtas ligoninės ir LSMU bendruomenės vaikams. Tai pirmasis toks darželis Lietuvoje. Darželio tikslas – sudaryti motyvuojančias darbo sąlygas Kauno klinikų darbuotojams, kurie savo vaikus gali palikti kompetentingų ir rūpestingų ugdytojų priežiūroje. „Lašelių“ tikslas – ugdyti savimi pasitikinčias, kūrybiškas, savarankiškas ir sveikas asmenybes, gebančias atskleisti ir plėtoti savo stipriausius individualybės bruožus.

Ugdymas lopšelyje‒darželyje "Lašeliai" perteikiamas ne tik demonstruojant mokomąją medžiagą, bet ir įtraukiant kiekvieną vaiką aktyviai ieškoti ir atrasti atsakymus į pačius įdomiausius klausimus. Taip yra siekiama ugdyti vaiko savarankiškumą ir vidinę motyvaciją.

Lopšelyje‒darželyje „Lašeliai“ yra nuolat atnaujinamos modernios ugdymo priemonės, atsižvelgiant į ugdytinių amžiaus poreikius. Lopšelyje‒darželyje vaikai priimami nuo šešių mėnesių.

Daugiau informacijos: http://www.laseliai.lt

Kviečiame prisijungti ikimokyklinio amžiaus vaikučius prie mūsų šaunios lopšelio–darželio "Lašeliai" bendruomenės ir augti kartu!

Nuo rugsėjo 1 d. - atidaroma naujai formuojama ankstyvojo ugdymo grupė 1-2 m. vaikams. Registracija jau prasidėjo.

Šiuo metu formuojamos grupės:

  • Ankstyvojo ugdymo: 6 mėn.-1 m.; 1-2 m.;
  • Lopšelio grupė: 2-3 m.;
  • Darželio grupė: 3-5 m.

Priimama registracija ir 2022 metams.

Registracijos eiga:

  • Registracijos formos užpildymas. 
  • Motyvacinis laiškas, atskleidžiantis Jūsų šeimos ugdymo vertybes ir lūkesčius (pildoma registracijos formoje).
  • Motyvacinis pokalbis.
  • Patvirtinimas dėl patekimo/nepatekimo į ugdymo įstaigą.

Registracija vyksta internetinėje lopšelio–darželio „Lašeliai“ svetainėje. Kontaktinis telefono numeris: +370 665 70659.

>54  000

chirurginių operacijų

>1 mln.

pacientų apsilankymų

2227

gydytojų

2386

slaugos specialistas

3074

naujagimiai per metus
X