Psichologinio saugumo užtikrinimas Kauno klinikose

Mūsų visų siekis, kad kiekvienas darbuotojas savo darbo vietoje jaustųsi saugus, išgirstas, suprastas ir vertinamas.

Užtikrinti darbuotojų psichologinį saugumą, stiprinti emocinę sveikatą ir gerinti psichosocialinę aplinką mūsų organizacijoje yra vienas iš strateginių Kauno klinikų tikslų.

Nemokama psichologo konsultacija Kauno klinikų darbuotojams

Užpildyti anketą dėl netinkamo, neetiško elgesio apraiškų

Galimų psichologinio smurto atvejų anketa

Kauno klinikose netoleruojame psichologinio spaudimo ar smurto apraiškų. Dedame pastangas, kad būtų užkirstas kelias bet kokių formų psichologiniam spaudimui ar diskomfortui ligoninės bendruomenėje.

 

 

Psichologinė pagalba bendruomenei šiuo metu yra be galo svarbi, todėl reaguodami į situaciją visame pasaulyje ir Lietuvoje daugiau nei šimtas psichologų ir psichoterapeutų susitelkė teikti nemokamą nuotolinę emocinę pagalbą medikams bei jų artimiesiems.

REGISTRACIJA 

Nemokama psichologinė ir emocinė pagalba

 

Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA) jau penktus metus vykdo iniciatyvą #MEDoMedikams. Vizija – visiems asmens sveikatos priežiūros specialistams ir sveikatos mokslų studentams prieinamos nemokamos, konfidencialios ir operatyvios emocinės ir psichologinės pagalbos tinklas. 

Jums padėti pasiruošę patyrę psichologai ir psichoterapeutai – tereikia užpildyti registracijos anketą, kurią rasite puslapio www.jauniejigydytojai.lt skiltyje Psichologinė pagalba medikams. Jūsų patogumui, pirmąją konsultaciją su specialistu suderins JGA.

Susidūrus su registracijos anketos gedimais, rašykite adresu palaikymoiniciatyva@gmail.com arba skambinkite telefonu +37060607205 (darbo dienomis 8:00 - 19:00).

>77  000

chirurginių operacijų

>1,4 mln.

pacientų apsilankymų

2128

gydytojų

2391

slaugos specialistas

2998

naujagimių per metus
X